Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mužstva v soutěžích 2014/2015

Losovací čísla soutěží PKFS 2014 / 2015.

vloženo 1. 7. 2014 17:59 h.

ObrazekJedna sezona skončila, další byla v pondělí 30. 6. v Pardubicích rozlosována.





Krajský přebor dospělých 2014 / 2015 - losovací čísla
 :

1.  MFK Chrudim B - (Hlášenka)
2.  TJ Jiskra Litomyšl - (So)
3.  TJ Sokol Dolní Újezd - (Ne)
4.  SK Polička - (Ne)
5.  TJ Sokol Moravany - (Ne) 
6.  FK AGRIA Choceň - (So)
7.  ŽSK Třemošnice - (Hlášenka)
8.  TJ Lanškroun - (Ne) 
9.  TJ Svitavy - (Hlášenka)
10. SK Pardubičky - (Ne)
11.  SK Holice (So - 10.15 h.)
12.  FC Hlinsko - (Hlášenka)
13. 
SKP Slovan Moravská Třebová - (Ne) 
14.  AFK Horní Jelení - (Ne)
15.  FK OEZ Letohrad B - (Ne 10.15 h.)
16.  1. FC Žamberk - (So)

Začíná se 2. kolem
2. kolo
: SK Holice - ŽSK Třemošnice
3. kolo : ŽSK Třemošnice - FC Hlinsko

Nováčci soutěže
(postup z I. A třídy) : SKP Slovan Moravská Třebová, AFK Horní Jelení, TJ Svitavy (sestup z divize) 



Krajský přebor dorostu 2014 / 2015 - losovací čísla :

1
. AFK Horní Jelení
2. FC SK Pardubičky / FK Pardubice C
3. TJ Sokol Dolní Újezd
4. TJ Svitavy B
5. TJ Sokol Živanice / Lázně Bohdaneč
6. FK AGRIA Choceň
7. TJ Jablonné nad Orlicí
8.
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
9. FK Jiskra Heřmanův Městec
10. FK Přelouč
11. SK Holice
12. Sokol Pomezí / SK Polička
13. SKP Slovan Moravská Třebová

14. TJ Svídnice / SK Spartak Slatiňany
15. ŽSK Třemošnice
16. 1. FC Žamberk / FK OEZ Letohrad B

Začíná se 2. kolem
2. kolo : ŽSK Třemošnice - Sokol Dolní Újezd
3. kolo : TJ Svitavy B - ŽSK Třemošnice

Nováčci soutěže : TJ Svitavy B, TJ Sokol Živanice / Lázně Bohdaneč,TJ Jablonné nad Orlicí, Sokol Pomezí / SK Polička, TJ Svídnice / SK Spartak Slatiňany, 1. FC Žamberk / FK OEZ Letohrad B


Krajský přebor starších a mladších žáků 2014 / 2015 - losovací čísla

1. FK Jiskra Heřmanův Městec
2. SK Sokol Prosetín / Sokol Holetín
3. SK Holice
4. FK AGRIA Choceň
5. volný los (SK Chrast / FC Zaječice)
6. FK Pardubice B
7. FK Přelouč
8. SK Pardubičky
9. SK Vysoké Mýto
10. FC Hlinsko
11. Spartak Slatiňany / MFK Chrudim B
12. ŽSK Třemošnice

Začíná se 2. kolem
2. kolo : ŽSK Třemošnice - FK Přelouč
3. kolo :
SK Sokol Prosetín / Sokol Holetín - ŽSK Třemošnice

Nováčci soutěže FK Jiskra Heřmanův Městec, SK Sokol Prosetín / Sokol Holetín, Spartak Slatiňany / MFK Chrudim B