Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články z utkání

.

A dorost prohrál na penalty.

Vloženo 22. 3. 2015  9:15

ObrazekA dorost 21. 3. s mužstvem Pardubičky/Pce C (16. kolo).

ŽSK Třemošnice - Pardubičky/Pce C - 1 : 1 (1:2 np.)
Branky : P. Šindelář


Domácí začali utkání aktivně a hned první velkou šanci proměnil Petr Šindelář - 1:0. Hosté vyrovnali v 25. minutě povedenou střelou za vápnem po břevno - 1:1. První poločas aktivně dohráli domácí, ale šance Urbánka, Broma, Pumera pochytal hostující brankař Novotný (ročník 2000). Ve druhém poločase hosté vyrovnali hru, ale domácí mohli rozhodnout Bromem který postupoval sám na brankaře, ale hostující stoper jeho šanci zneškodnil a ještě šance Adama Šťastného skončila nad když přeloboval brankaře i bránu. Bod navíc si odvezli hosté za výhru v penaltách.

Sestavy (v závorce ročník hráče) :

Třemošnice : Mareček (96) - Široký (97), Bém (97), Stehlík (96), Honzíček (96) - Brom (96), Urbánek (96), A. Sťastný (97), Šindelář (97) - Jelínek (96), Pumer (96) (stř. : Forman (99), Oswald (99), Krčmář (98), Malý (99), R. Šťastný (97)

Pardubičky / Pce C : Novotný (00) - Hrebenár (97), Svoboda (97), Vencl (97), Ptáček (96), Vltavský (97), Kabeláč (96), Zelenka (99), Rezek (97), Norávek (97), Makovích (97) - (stř. : Kantor (97), Nekovařík (97), Duha (96), Jirout (98), Kunyj (96), Holub (97)


.

Dorost zhodnotil podzimní část.

Vloženo 6. 12. 2014  16:30

ObrazekTřemošnický fotbalový „A“ dorost hrající krajský přebor pardubického kraje zakončil podzimní sezonu vítězstvím 6:0 nad týmem z Horního Jelení a podtrhl tak výbornou první část fotbalového ročníku 2014-2015.

Po náročné letní přípravě, kdy jsme třikrát týdně trénovali a sehráli vždy minimálně jeden přípravný zápas, přišel raketový vstup do soutěže a devítizápasová šňůra vítězství, znamenající první místo v tabulce a zisk 27 bodů.

Tým předváděl pohledný fotbal a drželo se nás i pověstné štěstí. Bohužel po devátém kole nás štěstí opustilo a tým zdecimovaný zraněními a nemocemi získal v nastávajících třech kolech pouze jeden bod. V tabulce jsme klesli až na třetí příčku a doufali v brzké uzdravení našich hráčů, což se také před důležitým utkáním v té době s vedoucími Slatiňany stalo, vítězíme na jejich hřišti 2:0, následně vezeme tři body ze Žamberka za vítězství 4:0 a končíme doma již zmiňovaným Horním Jelením 6:0. Tím dosahujeme bodově Moravskou Třebovou a Slatiňany a řadíme se na skóre na druhou příčku, když první tři týmy mají shodně 37 bodů. Tým má kladné skóre 43 : 12 a s nejlepší obranou v soutěži.

V „A“ dorostu hrají převážně hráči ročníku 1996 a 1997, příležitost dostávají ale i mladší ročníky 1998 a 1999, které převážně startují za společný tým Ronov n. D. - Třemošnice „B“ v okresním přeboru. Béčko se po podzimu nachází na čtvrté příčce se skóre 34 : 37 a 15 body.

Reprezentovali nás :

Brankáři : Mareček David, Podaný Lukáš,

Obránci : Jelínek Tomáš, Široký Jan, Brom Marek, Stehlík Jiří, Šťastný Radek, Krčmář Jan,

Záložníci : Urbánek Patrik, Oswald Patrik, Forman Tomáš, Šindelář Petr, Šťastný Adam, Bém Lukáš, Daniel Petr

Útočníci : Pumer Robert, Kodeš Michal, Mejtský Tomáš, Honzíček Štěpán, Jakub Malý, dlouhodobě zraněný Ondřej Charvát do hry nezasáhl.

Jako vždy vyzdvihuji výbornou partu a dobrou tréninkovou morálku.

V současné době už jen udržujeme kondici a trénujeme dvakrát týdně až do 19. prosince.

Jarní sezonu zahajujeme 9. ledna s cílem umístit se do třetí příčky. Poděkování patří celému realizačnímu týmu a za vzorné materiálové zabezpečení panu Zdeňku Klápovi. Všem hráčům, trenérům, fanouškům a občanům pak hezké svátky vánoční a hodně zdraví v novém roce přejí

Kamil Brom, vedoucí mužstva
Miroslav Šindelář, trenér


.

A dorost porazil Heřmanův Městec.

Vloženo 28. 9. 2014  16:30

ObrazekA dorost 28. 9. s mužstvem Heřmanův Městec (8. kolo).

ŽSK Třemošnice - Heřmanův Městec - 2 : 1 (1 : 0)
Branky : 41. a 56. Kodeš - 57. Svoboda


Naše mužstvo mělo v prvním poločase několik tutovek a to hlavně Michal Kodeš a Adam Šťastný který dokonce obehrál hostujícího brankaře, ale trestuhodně trefil tyč odkryté brány. Až ve 41. minutě prošel po levém křídle R. Pumer a krásně nahrál M. Kodešovi a ten zavěsil pod břevno - 1:0. Ve druhém poločase v 56. minutě přesný centr od R. Šťastného našel hlavu M. Kodeše který hlavou zvýšil na - 2:0. Hned za minutu se po chybě v naší obraně prosadil střelou z velkého vápna hostující Vít Svoboda - 2:1. Od tohoto okamžiku se šance střídali na obou stranách, ale ani jedno mužstvo žádnou nevyužilo.

Třemošnice : Mareček - Široký, Bém (54. Malý), Stehlík, Honzíček (46. R. Šťastný) - Brom, Urbánek (89. Krčmář), A. Sťastný, Šindelář - Kodeš (88. Oswald), Pumer

H. Městec : Gajdošík - Musil, Pilný, Kodéry, Zrůst, Vegeš - Novák, Svoboda, Kápička, Šimonka (Drahoš, Palonci, Pekař, Kyprý, Kramařík)


.

A dorost porazil Jablonné nad Orlicí.

Vloženo 14. 9. 2014 20:40

ObrazekA dorost 14. 4. s mužstvem Jablonné n. O. (6. kolo).

ŽSK Třemošnice - Jablonné n. O. - 4 : 1 (1 : 0)
Branky : 42. Brom, 58. Kodeš, 59. Pumer, 83. BromA dorost : Na těžkém terénu bylo naše mužstvo lepší, ale neproměňovalo šance hlavně Kodeš a Honzíček. Až ve 42. minutě po centru opět M. Kodeš z malého vápna trefil hostujícího obránce, ale balon se naštěstí odrazil k M. Bromovi a tem střelou do šibenice poslal domácí do vedení 1 : 0. Ve druhém poločase během jedné minuty zvýšil M. Kodeš a R. Pumer na 3 : 0. Hosté v 80. minutě snížili hlavou na 3:1. Naši hráči, ale odpověděli čtvrtou brankou kterou vstřelil M. Brom.

Sestava : Mareček - Široký (65. P. Šindelář), Bém, Stehlík, Jelínek - Brom, Urbánek (55. Podaný), Forman, Pumer - Kodeš, Honzíček (65. R. Šťastný)


.