vloženo 24. 8. 2014 20:55 h.

ObrazekV neděli 24. 8. 2014  s mužstvem Golčův Jeníkov.

SK Ronov / Třemošnice B - Golčův Jeníkov - 8 : 2 (1:2)
Branky : Široký 3, Jehlár 2, Mach 2, Gloser

K prvnímu přípravnému utkání spojeného mužstva dorostu SK Ronov / ŽSK Třemošnice B přijelo do Ronova (kde hraje svoje utkání béčko) mužstvo G. Jeníkova. První poločas byl vyrovnaný hosté se ujali hned na začátku vedení. Nám se povedlo vyrovnat J. Širokým který obešel i brankaře. Hned z dalšího protiútoku se hosté ujali opět vedení - 1:2. Od začátku druhého poločasu kdy se mužstvo sehrálo už bylo otázkou kolik vstřelí branek. Mužstvo tvořené hráči ročníku 1998 a 1999 a jediná 97 Jan Široký podalo solidní výkon. Z Třemošnice nastoupili hráči Mejtský, J. Malý, Krčmář, Široký, R. Šťastný

Sestava : Braun - Mejtský, Gloser, Malý, Krčmář - Procházka, Široký,  Mach,  Miřejovský - Jehlár, Šťastný (Čárný, Valenta, Podaný)