Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články podzim 2013

.

6. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 21. 10. 2013 16:00

ObrazekMladší přípravka odehrála poslední mistrovský turnaj 19. 10. 2013, který pořádaly Nemošice na pardubicku. Odjeli jsme bohužel bez Tomáše Bohatého (nemoc), Adély Kružíkové (strýčkova svatba) a Marka Tlapáka (šachový turnaj), takže
druhá čtyřka nebyla kompletní. O to více museli ostatní zabrat.
V prvním zápase s domácími Nemošicemi jsme dokonce vedli, ale nakonec jsme odešli poraženi 8:3 (2x Šmídová, Smutný). Přesto jsme byli s kolegou Valčíkem celkem spokojeni s předvedenou hrou a chutí, se kterou jsme hráli.
Druhý zápas nyní s Holicemi však ukázal, že především mladíčci Pája, Matěj i
Tom (r. 2007) výkonnostně trochu zaostávají za staršími spoluhráči i protihráči. Tento zápas prohráváme 13:3 (2x Smutný, Šmídová). Tak jako tak bereme poslední turnaj jako další zkušenost a to, že jsme ze dvanácti zápasů pouze jedenkrát zvítězili není až tak důležité. Po poctivé práci přes zimu určitě v jarní části soutěže bude radosti více a budeme si moci po některých zápasech taky zakřičet třeba "cigicaga".

Sestava : Tejnický-Šmídová, Valčík, Kolbaba, Tlustý - Smutný, Harakal, Rožek

.

4. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 9. 10. 2013 20:38

Obrazek6. 10. 2013 sehrála mladší přípravka turnaj v Chocni.

Naším prvním soupeřem byla Přelouč. Začátek tohoto zápasu jsme tak říkajíc zaspali, než se někteří naši hráči rozkoukali a uvědomili si, že jsou již na hřišti dostali jsme čtyři góly.Naši hráči zřejmě byli po dlouhé cestě v důkladně vyhřátém autobuse rozespalí.V druhém poločase se však vzchopili a dokázali zahrát poměrně vyrovnaný výkon, ale ke stažení vedení soupeře to již nestačilo.Utkání skončilo s výsledkem 9 : 4 ve prospěch soupeře.

Za naše mužstvo skórovali Vojtěch Valčík 2x,Miroslav Harakal,Adéla Kružíková

V druhém zápase jsme nastoupili proti domácímu týmu Chocni.Do vedení jsme se dostali hned v začátku zápasu a udržovali si jedno gólový náskok přes půlku zápasu. Pak však přišlo několik individuálních chyb a konec zápasu bohužel skončil výsledkem 7:3 ve prospěch domácího mužstva.


Vstřelené góly Michal Smutný 2x, Adéla Kružíková

Těšíme se na další turnaj, který se koná na domácím hřišti v sobotu 12. 10. 2013 v 9 hodin.

Sestava : Tejnický – Valčík, Kružíková, Harakal, Rožek – Tlapák, Smutný, Šmídová, M.Tlustý

.

3. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 28. 9. 2013 13:48

ObrazekMladší přípravka sehrála v sobotu 28. 9. 2013 další turnaj. Byla to repríza premiérového turnaje z Přelovic, kdy třetím účastníkem byly Pardubičky. V domácím prostředí jsme chtěli předvést dobré výkony a získat i nějaký ten bodík. Po minulé vysoké výhře jsme v prvním zápase nyní dlouho hledali recept na soustředěnou hru Přelovic a v poločase dokonce prohrávali 0:1. Ve druhé půlijsme ale zabrali a náhodným gólem, který dala Adéla, vyrovnali na 1:1. Pak důrazný a dnes velmi dobře hrající Vojta Valčík dotlačil míč do sítě 2:1. Konečnou podobu dal výsledku opět Vojta, kdy pěknou střelou zužitkoval přihrávku od Tomáše Bohatého 3:1.
Do druhého zápasu nyní s Pardubičkami jsme šli po delší pauze, kterou
většina využila k různým náročným činnostem (Hranolky, klobása, hra na
honěnou aj.). To se samozřejmě projevilo hlavně v druhé půlce. Po té první
jsme prohrávali překvapivě pouze 0:3, ale po přestávce jsme přestali bránit
a do útoku nám to taky příliš nešlo. Nakonec jsme odešli poraženi 0:11.
Přesto byl občas k vidění zajímavý fotbal a příště (v neděli 6.10. 2013 se
odjíždí v 8:15 do Chocně) snad bude líp...

Sestava : Tejnický - Valčík, Kružíková, Kolbaba, Šmídová - Tlapák, Harakal,
Bohatý, Tlustý - Rožek, Mostecký


.

2. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 23. 9. 2013 16:59

ObrazekMladší přípravka se zúčastnila dalšího turnaje nyní v Holicích. Na tom prvním v Přelovicích jsme byli s výkony hráčů celkem spokojeni, ale tentokrát byl v naší hře chaos a mnoho nepřesností. I proto jsme tentokrát zaslouženě utrpěli dvě prohry, kdy první byla s domácími Holicemi 10 : 3 (Šmídová, Smutný, Tlustý) a pak s Nemošicemi dokonce 10 : 0 ! Na trénincích musíme zapracovat na všech herních činnostech a poctivě se připravit na domácí turnaj, který sehrajeme příští sobotu 28.9. 2013 a před "svými" potěšit oko fotbalového diváka, že ?

Sestava : Kružíková - Valčík, Šmídová, Harakal, Smutný - Kolbaba, Tlustý, Bohatý,Tejnický - Nováček

.

7. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 8. 9. 2013 13:40

Obrazek Mladší přípravka se v neděli 8. 9. 2013 zúčastnila svého prvního turnaje v nové sezoně 2013 / 2014. Místem konání byly Přelovice, kde nás mile překvapil útulný domácí stánek a vstřícnost pořadatelů, kteří zde opravdu fotbalem žijí.
Soupeřem nám byli samozřejmě domácí a SK Pardubičky. Do prvního zápasu s domácími jsme vstoupili koncentrovaní a všichni si plnili své úkoly na jedničku, z čehož vyplynula nakonec vysoká výhra 12:0. Hattricku dosáhli Kružíková s Tlapákem, dvakrát rozvlnili síť Šmídová s Harakalem a po jednom dali Kolbaba s Tlustým.
Přestávka nám však příliš neprospěla, protože v dalším zápase s Pardubičkami
jsme hlavně první minuty zaspali a o poločase jsme prohrávali již 1:7!
Druhou část už jsme odehráli o mnoho lépe, ale konečný stav byl stejně v náš
neprospěch 6:10. Tetokrát hattrick zaznamenal Smutný, dvakrát nám udělala
radost Šmídová a jednou Kružíková. Pochvalu zaslouží všichni, ale na
trénincích určitě budeme zlepšovat prakticky všechny herní činnosti.

K příštím turnajovým zápasům jedeme příští sobotu 14.9. do Skutče ( v 9:00
Skuteč a v 10:15 Slatiňany ) s odjezdem autobusu opět v 7:30.

Sestava: Tejnický - Valčík, Šmídová, Tlapák, Kolbaba - Kružíková, Smutný,
Harakal, Tlustý (Rožek).

.