Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články podzim 2014

.

7. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 28. 10. 2014   20:19

ObrazekMladší přípravka - Dne 25. 10. 2014 jsme se zúčastnili závěrečného turnaje podzimní části krajské miniligy mladších přípravek na fotbalovém stadionu v Lázních Bohdaneč.


„SEDM STATEČNÝCH“ – tak by se dalo nazvat torzo týmu, které při mnoha absencích (mj. Kolbaba-zabíjačka..., Cipryán, Nováček, Zunt, Bohatý, Ježek-nemoc) odcestovalo do Bohdanče.

První zápas jsme odehráli proti velmi silnému soupeři z Přelovic. Ten jsme i přes bojovnou, pohlednou hru, ale i díky vlastním chybám, prohráli 2:8 (2 x Rožek).

Ke druhému utkání jsme nastoupili proti domácímu týmu. Zde naše odhodlanost a touha po vítězství slaví úspěch nad urputností soupeře. Díky pětigólové smršti Tomáše Rožka, výborným zákrokům brankaře Matěje Tejnického a skvělé, velmi obětavé hře celého týmu vyhráváme 7:4 (5 x Rožek,2 x Mostecký) a nad bohdanečským stadionem se rozezněl vítězný pokřik našich malých borců.

Po třetím zápase se „čtyři třemošňáci zastavili rychlík…“ ozývají znovu. Utkání s Chrudimí jsme začali trochu ospale, ale brzy po obdrženém gólu jsme se vrátili ke hře předváděné v předešlém utkání. Opět super výkon brankaře Tejnického, vynikající hra všech obránců i útočníků a střelecké zásahy T. Rožka a M. Spěváka nás dovedly k vítězství 4:2 (2 x Rožek, 2 x Spěvák).

Tímto bychom chtěl všem zúčastněným hráčům poděkovat za předvedené výkony a všem ostatním popřát rychlé uzdravení a brzký návrat na hřiště.

 Sestava: Tejnický – Tlustý, Brožek, Mostecký – Rožek, Spěvák, Šmídl

 článek zaslal Libor Spěvák


.

6. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 22. 10. 2014   15:39

ObrazekMladší přípravka - V neděli 19. 10. 2014 jsme se stali podruhé pořadateli Krajské minilgy přípravek apřivítali jsme Lázně Bohdaneč, Holice a Slatiňany.
  V prvním zápase jsme podlehli Bodanči 1:4 (Kolbaba), ve druhém Holicím 6:10 (2x Kolbaba, 4x Rožek) a ve třetím Slatiňanům 3:4 (2x Rožek, Kolbaba). Přestože jsme byli oslabeni o nemocného Matěje Tlustého a možná i proto jsme vše prohráli, musím pochválit všechny hráče, ale mírně vyčnívali Rožek a Kolbaba. Samozřejmě je škoda, že jsme nezískali žádný bodík, ale co se týče výkonů, byli jsme s kolegou Liborem Spěvákem opět spokojeni. Vesměs všichni se snažili kombinovat a některé akce již připomínaly "fotbal".
  První zápas odehrál velice dobře Kolbaba a Bohatý, ve druhém se k nim přidal střelecky disponovaný Rožek a ve třetím opět zářil Kolbaba, ale tentokrát v brance.
Velkým plusem turnaje bylo i to, že po dohodě se Slatiňanami a Holicemi (Bohdaneč měla tentokrát menší problémy) odehráli mimo soutěž několik zápasůi ti, kteří příliš nenastupují (většinou r. 2008 a ml.). Z těchto začínajících resp. mladších hráčů bylo vidět nádherné nadšení a radost ze hry.

Příště nás již čeká poslední podzimní turnaj a to v sobotu 25. 10. v Bohdanči, kde se střetneme ještě s Chrudimí B a Přelovicemi.

Sestava : Tejnický (3. zápas Kolbaba) - Kolbaba (3. zápas Tejnický), Nováček, Rožek, Mostecký - Cipryán, Bohatý, Ježek (+ 3. zápas Klepetko a Šmídlová)

Mimo soutěž: Klepetko-Hofman, Šmídl, Šmídlová, Lipenský

.

5. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 15. 10. 2014   18:30

ObrazekMladší přípravka - V 5. kole Krajské miniligy mladších přípravek jsme v sobotu 11. 10. 2014 zavítali do Přelouče, kde jsme se postupně utkali s Chrudimí B, Slatiňanami a Přeloučí. První zápas nám vyšel náramně. Kluci krásně kombinovali, bránili a útočili, z čehož nakonec vyšla výhra 7:3 (2x Rožek, 2x Bohatý, Spěvák, Tlustý a Kolbaba). Ve druhém zápase jsme také pomýšleli na body, protože minule jsme Slatiňany u nich doma porazili, ale každý zápas je jiný a protože jsme nechytili hlavně začátek, odcházíme tentokrát poraženi 3:6 (2x Spěvák, Tlustý). V posledním utkání jsme vyměnili brankaře, ale ani on (přestože jednu branku sám dokonce dal) nezabránil porážce 2:7 (Kolbaba, Rožek). Tak jako tak musíme opět všechny hráče pochválit a věříme, že příští turnaj (doma v neděli 19.10.) odehrajeme tak, aby byli všichni včetně hráčů, rodičů, příbuzných i trenérů spokojeni.

Sestava : Tejnický (3. zápas Kolbaba) - Kolbaba (3. zápas Tejnický), Tlustý, Rožek, Šmídl - Bohatý, Nováček, Mostecký, Spěvák

.

4. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 7. 10. 2014   16:50

ObrazekMladší přípravka - V sobotu 4. 10. 2014 jsme odehráli 4. kolo krajské miniligy, tentokrát jsme zavítali do Slatiňan. Přestože jsme paradoxně v prvním zápase s Pardubičkami podali asi náš zatím nejlepší výkon, kdy jsme zajímavě kombinovali a už hráli opravdový fotbálek, odcházíme poraženi vysoko 2:8 (Spěvák, Tlustý).
Přesto jsme s mým trenérským kolegou Liborem Spěvákem byli s hrou spokojeni.
Druhý zápas jsme sehráli s domácími a po něm jsme si již podruhé mohli zakřičet na oslavu vítězství, protože vítězíme 4:3 (Rožek, Mostecký, Tlustý,Bohatý). Nutno dodat, že tentokrát jsme měli ale notnou dávku štěstí a přežili jsme plno závarů a šancí před Tejnického brankou, ale Matěj buď zachraňoval anebo domácí netrefovali zařízení zevnitř... Ovšem ve třetím zápase jsme dostali školení od Přelovic, které nás přejely jak parní válec a dostáváme na cestu výprask 1:14 (Spěvák).

Z proher se oklepeme a po úterním a čtvrtečním tréninku se už budeme těšit do Přelouče, kde v sobotu 11.10. odehrajeme kolo další. Tam se potkáme samozřejmě s domácími, Chrudimí "B" a Slatiňanami. Odjezd v 7:30 z autobusového nádraží.

Sestava: Tejnický - Bohatý, Cipryán, Kolbaba, Tlustý, Nováček, Spěvák, Rožek,
Mostecký, Šmídl, Šmídlová


.

3. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 25. 9. 2014 15:34

ObrazekMladší přípravka - V neděli 21. 9. 2014 jsme byli pořadateli 3. kola Krajské miniligy přípravek.
Přivítali jsme Chrudim "B", Pardubičky a Holice. V prvním zápase s Chrudimí nás čekali staří známí r. 2007, se kterými "zápasíme" již několik let a opět se ukázalo, že to bude další z vyrovnaných zápasů. Bohužel večer před turnajem onemocněl Tejnický, ale Kolbaba ho nahradil více než dobře. Zápas byl pro početnou diváckou kulisu zajímavý a na jeho konci jsme se nakonec radovali konečně zase my, když jsme zvítězili 8:5 (2x Tlustý, 2x Rožek, 2x Míra, Zunt a Mostecký) a mohli jsme si zakřičet vítězný pokřik třemošňáků...
Ve druhém zápase s Pardubičkami nám však nevycházelo nic a v oboustraně
nepřesném zápase jsme branku nedali a naopak jich pět obdrželi tzn. 0:5. V
posledním zápase jsme pak s Holicemi opět začali hrát a přestože jsme zase
okusili hořkost porážky, tentokrát 5:8 (2x Tlustý, Kolbaba, Rožek a Míra),
hra nebyla špatná. Nakonec jsme si ještě dali mimo soutěž přátelskou odvetku
s Chrudimí a v ní došlo k remíze 4:4. 
  Kladem turnaje bylo to, že se ho zúčastnili i hráči, kteří do "áčka" zatím
jen nakukují a zahráli si fotbálek mezi sebou. Chyběli prakticky jen nemocní
Nováček a Tejnický, naopak se ještě objevili sourozenci Šmídlovi (David 2008
a Lucka 2005), takže nedělní dopoledne na třemošnickém pažitu byla takřka
celá soupiska mladší přípravky...
  Tento víkend je volný, potrénujeme a další pokus o zisk bodů budeme mít v
sobotu 4.10. ve Slatiňanech.


.

2. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 14. 9. 2014 20:24

ObrazekMladší přípravka - Druhé kolo krajské soutěže mladší přípravky nás zaválo v sobotu 13. 9. 2014 na exligový stadion, který v sezoně 1997-98 pamatuje ligové mače třeba s tehdy mistrovskou Spartou Praha, druhou Slávií Praha a ostatními tradičními účastníky ligy. Byla to sozona bohužel jen jediná, protože se ziskem 11-ti bodů byli bohdanečtí šupem poslání o soutěž níž...

Každopádně my jsme se soustředili na další tři zápasy a po minulých třech prohrách bylo co napravovat. První minuty zápasu s Přeloučí však byly studenou sprchou, protože jsme během tří minut prohrávali už 0:3. Přestože jsme se pak alespoň trochu vzpamatovali, prohráváme 3:9 (2x Tlustý, Kolbaba).
Druhý zápas s domácí Bohdančí začal naopak zajímavě pro nás. Z vedení 2:0 však po nesoustředěnosti a obrovských hrubkách prohráváme průběžně 2:5... Divoký zápas nakonec skončil naší prohrou 7:10 (3x Rožek, 2xTlustý, Nováček a Kolbaba).
Do posledního zápasu s Pardubičkami jsme vstupovali s obavami, protože v loňské sezoně jsme s tímto soupeřem většinou odcházeli s výraznými porážkami. Tentokrát jsme však hráli dobře, opět jsme vedli a pak drželi naději na první bodový zisk. Bohužel i tento zápas nakonec prohráváme 3:6 (2x Kolbaba, Rožek). Chvílemi sice nepředvádíme špatný fotbálek, ale časté ztráty míče, nepohlídání nabíhajících útočníků a pár chybiček gólmanů nám zatím nedovoluje získat alespoň bodík.
Poctivou prací v tréninku ale brzy přijde i radost z vítězství. Doufejme, že hned příště, kdy doma v neděli 21. 9. pořádáme turnaj v Třemošnici za účasti Chrudimi "B", Holic a Pardubiček.

Sestava : Tejnický (1.pol. s Pradubičkami Kolbaba) - Bohatý, Cipryán, Kolbaba,
Tlustý - Nováček, Spěvák, Mostecký, Rožek


.

1. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 9. 9. 2014 16:37

ObrazekMladší přípravka se po letní přestávce opět zúčastnila prvního trojzápasu krajské miniligy přípravek. Prvními pořadateli byly Přelovice a opět se přelovičtí pořadatelství zhostili více než dobře. Zajistili nejen bezproblémový průběh turnaje, ale i dostatečné množství hub v lese, který je kolem hřiště, kde naši hoši trávili vesměs všechen volný čas...

Postupně jsme se utkali s Holicemi, Přeloučí a domácími Přelovicemi. V prvním zápase s Holicemi jsme prohráli 3:11 (2x Kolbaba, Tlustý), ve druhém s Přeloučí 4:7 (2x Tlustý, Kolbaba, Rožek) a ve třetím s Přelovicemi 3:9 (2x Bohatý, Tlustý). Výsledkově to sice žádná hitparáda není, ale v zápasech bylo plno zajímavých pasáží, které by mohly být odrazovým můstkem k lepším výkonům a pak i třeba výsledkům. Přesto či právě proto víme na čem je nutno zapracovat a příště 13.9. v Bohdanči musíme zabojovat více...

Sestava : Tejnický - Bohatý, Cipryán, Kolbaba, Tlustý - Mostecký, Nováček, Rožek,Spěvák - Zunt


.