Jdi na obsah Jdi na menu
 


.......................

Od 1. 7. platí nové předpisy o členství.

mic2.jpg

FAČR upozorňuje všechny členské kluby a členy – jednotlivce, že od 1.7. 2012 platí nové předpisy o členství, tj. především Směrnice pro vedení členské evidence FAČR a Prováděcí směrnice k ustanovení čl. 3 odst. 3 stanov. Obě jsou ke stažení na clenstvi.fotbal.cz, stejně jako nový formulář pro zápis o utkání a formulář změny členství.

 Mimo jiné platí, že hráč, jehož identifikační číslo (ID) není uvedeno v zápise, nemůže být připuštěn ke hře. Vzhledem k tomu, že řada hráčů dosud nemá své členství ve FAČR vyřízeno, přestože stanovené lhůty již dávno proběhly, vztahuje se toto opatření prozatímně do 31.7. pouze na soutěžní utkání. Jinými slovy, v přátelských a turnajových utkáních mohou nastoupit i hráči bez ID; do zápisu se tak jako dosud uvede rodné číslo. To však neplatí v utkání Poháru České pošty.

   Obdobné opatření se vztahuje i na trenéry, rozhodčí, delegáty, hlavní pořadatele, vedoucí družstev; na lékaře a zdravotníky jen pokud jsou uváděni do zápisu.

   Kromě informací na internetových stránkách zavedl FAČR i tzv. linku členství – 233 029 233, kde lze rovněž získat potřebné informace.