Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality z klubu

Aktuality z našeho klubu rok 2014.


Ve středu 
2. 7. 2014 proběhlo jednání se zástupci klubu SK Ronov nad Doubravou (za Ronov : Jiří Staněk st., Václav Petržilka předseda a za Třemošnici : Stanislav Peca, Pavel Kolbaba, Dušan Holas) o možném dodatečném přihlášení společného dorostu. Zástupci obou klubů našli společnou řeč a podali přihlášku do okresního přeboru pod názvem SK Ronov nad Doubravou / ŽSK Třemošnice B.
Svoje domácí zápasy budou hrát na hřišti v Ronově nad Doubravou. (Schůze proběhla 2. 7. 2014 od 18 hodin v Ronově u Vavřince).

V úterý 24. 6. 2014 proběhla schůze fotbalového oddílu ŽSK Třemošnice ohledně přihlášení mužstev do soutěží. Pro sezonu 2014 / 2015 se přihlašuje :
Dospělí : I. A třída
Dorost : Krajský přebor
Dorost B : okresní přebor (společně s SK Ronov n. D. / ŽSK Třemošnice B)
Starší a mladší žáci : Krajský přebor
Starší a mladší přípravka : Krajská soutěž


V pátek 17. 1. 2014 proběhla v od 19. 30 h. v salonku Kulturního domu výroční schůze fotbalového oddílu ŽSK Třemošnice. Po přečtení referátů jednotlivých trenérů mužstev, proběhla volba nového výkonného výboru na další čtyři roky (do r. 2018). Členové výkonného výboru : předseda Tomáš Jambor dále pak Petr Tlustý, Pavel Kolbaba, Roman Zdražil, Stanislav Peca.


.

Aktuality z našeho klubu 2011 / 2013.

V úterý 27. 8. 2013 proběhla schůze fotbalového oddílu ŽSK Třemošnice v klubovně na fotbalovém hřišti. 1) Bylo projednáno zda zrušit starší přípravku B (měla hrát okresní přebor) a posunou pro nedostatek mladších žáků tyto hráče do žáků. Bylo odsouhlaseno pro zrušení. Trenér Jan Oswald se posunul od přípravky k mladším žákům. 2) Dohodnuto hostování hráčem dospělých Martina Čapka ze Ždírce nad Doubravou. 3) rozdány pokyny před domácím utkání dospělých s TJ Svitavy B.

Ve středu 31. 7. 2013 proběhla schůze fotbalového oddílu ŽSK Třemošnice v klubovně na fotbalovém hřišti. Rozdán rospis s odjezdy na mistrovské utkání provedl sekretář klubu. Pro hráče si přijeli oddíly Horky (J. Oswald odchod na hostování), Hostovlice (J. Zadina odchod na hostování), Žl. Chvalovice (J. Spěvák, F. Štěpař, J. Vašíček, T. Veselý odchod na hostování). Omluvil se zástupce Prachovic (pro hráče Kadlec, J. Bohatý) bude dořešeno s předsedou klubu.

V úterý 11. 6. 2013 proběhla schůze fotbalového oddílu ŽSK Třemošnice ohledně přihlášení mužstev do soutěží. Pro sezonu 2013 / 2014 se přihlašuje :
Dospělí : I. A třída
Dorost : Krajský přebor
Starší a mladší žáci : Krajský přebor
Starší a mladší přípravka : Krajská soutěž
Starší přípravka B : okresní přebor
Nebude přihlášen B dorost

Ve čtvrtek 30. 5. 2013 proběhla schůze fotbalového oddílu ŽSK Třemošnice (všech trenérů a vedoucích mužstev). Předběžné obsazení trenérských postů : A mužstvo dospělých Petříček, Dorost : Šindelář, Brom, starší žáci : Melechovský, Petr, Forman, Ruml, Oswaldová, mladší žáci : Pejřimovský, starší přípravka Oswald, Tlustý, Polášek, mladší : Kolbaba, Valčík. Činnost přerušil Žítek (na sezonu), B dorost se nepřihlásí do soutěže. Dále se sejdou trenéři žáků na schůzi 11. 6. 2013 od 19. 30 h. v kulturním domě (salonek). 
Na schůzi byl pozván zástupce SK Ronov nad Doubravou (p. Staněk) ohledně možné spolupráce mládeže. Pozvaný se nedostavil.

V pátek 1. 3. 2013 proběhne hráčská schůze hráčů A mužstva - v klubovně na stadionu. Účast nutná i pro zraněné či nemocné hráče proběhne vyhodnocení přípravy a nominace hráčů - zúžení kádru.

25. 2. 2013 proběhne schůze VV a trenérů všech věkových kategorií od 19. 00 h. v salonku KD.

13. 12. 2012 -
proběhla v salonku kulturního domu 1. historická výroční schůze fotbalového oddílu ŽSK Třemošnice. Článek ze schůze - zde16. 10. 2012 - Dušan Holas ukončil na vlatní žádost činnost ve výkonném výboru ŽSK Třemošnice.

25. 7. 2012 - Pavel Kolbaba ukončil z osobních důvodů veškerou činnost ve výkonném výboru ŽSK Třemošnice.

25. 7. 2012 - se uskuteční od 19 h. v kulturním domě schůze výkonného výboru.


4. 7. 2012 - se uskuteční od 19 h. v kulturním domě schůze výkonného výboru.

11. 6. 2012 - se uskuteční od 19 h. v kulturním domě schůze výkonného výboru

28. 5. 2012 - na schůzi fotbalového oddílu SK Ronov n. D. se dostavil Kolbaba, Holas s návrhem o možném spojení dorostu ŽSK Třemošnice B a SK Ronov n. D. Návrh zněl na vytvoření B dorostu který by hrál v Ronově na hřišti. Veškeré výdaje by platil klub ŽSK Třemonice a hrála by se I. třída. Po zvážení se Ronov n. D. rozhodl pro svůj vlastní dorost a nabídku smetl ze stolu.

23. 5. 2012 - se uskuteční od 19 h. v kulturním domě schůze výkonného výboru

9. 3. 2012 - se uskuteční od 19 h. v klubovně na hřišti školení kapitánů mužstev (dorostu A + B a žáků) a vedoucích mužstev. Účast povinná.


13. 1. 2012
- se v 18 hodin poprvé sešli hráči dospělých ŽSK Třemošnice k zimní přípravě. V klubovně byl hráčům představen nový realizační tým v čele s hrajícím trenérem Rostislavem Macháčkem a vedoucím mužstva Josefem Lebduškou. Před zahájením prvního tréninku promluvilo k mužsvu vedení klubu : Hráči kteří hráli na podzim mají naši plnou důvěru, žádné velké změny se v mužsvu nechystají až příprava ukáže na co máme.... Do přípravy se zapojí všichni hráči z podzimu + kterým končí hostování a letos končící dorostenci. Útočník Pavel Hanousek kterému skončilo hostování zahájil připravu v Kutné Hoře.

13. 12. 2011 - Výkonný výbor se domluvil , že na post hlavního trenéra mužstva dospělých přichází jako hrající trenér Rostislav Macháček (jako hráč na hostování do 30. 6. 2012).

6. 12. 2011 - Na schůzi výkonného výboru došlo k rozdělení funkcí :
Předseda : Jambor Tomáš, Místopředseda : Kolbaba Pavel, Členové výboru :
Tlustý Petr, Zdražil Roman, Holas Dušan, sekretářem klubu je Peca Stanislav.
Další schůze se bude konat 13. 12. od 19 h.

29. 11. 2011 -
Na výborové schůzi konané 29. 11. 2011 se rozhodlo o novém složení výkonného výboru ŽSK Třemošnice. Členové výkonného výboru :
Petr Tlustý, Pavel Kolbaba, Tomáš Jambor, Roman Zdražil, Dušan Holas.


15. 10. 2011 -
nastoupil do konce podzimu 2011 k A mužstvu dospělých trenér Málek Josef.

 

9. 10. 2011 - ukončil činnost (po 9. kole) trenér A mužstva dospělých Myslivec Vladimír


27. 8. 2011 - nastoupil k A mužstvu dospělých trenér Myslivec Vladimír.

21. 8. 2011 -
ukončil činnost trenér A mužstva dospělých Teplý Miroslav a asistent Loukota Josef (po 2. kole)


.

Upozornění pro hráče, trenéry, funkcionáře.

vloženo 27. 7. 2012 21:49 h.

ObrazekProběhla registrace našeho oddílu u FAČR. Všichni si můžete, zkontrolovat jestli jste registrováni - ZDE
(Číslo oddílu ŽSK Třemošnice je 503050)