Jdi na obsah Jdi na menu
 


Programové prohlášení

PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ VÝKONNÉHO VÝBORU

ŽSK TŘEMOŠNICE

Výkonný výbor ŽSK Třemošnice - oddíl kopané, vydává pro svoje funkční období
(prosinec 2011 – prosinec 2012) toto programové prohlášení :


1
.
Nově zvolený výbor FO ŽSK Třemošnice bude rozvíjet spolupráci s městem Třemošnice za účelem jeho vzorné reprezentace.

2. Nově zvolený výbor FO ŽSK Třemošnice vytvoří členskou základnu, která bude vždy v prosinci ( eventuelně po dohodě VV ŽSK v jiný měsíc ) svolána na valnou hromadu. Každý člen obdrží členskou průkazku a bude zavázán respektovat určené klubové stanovy (členské příspěvky, mimořádné akce apod.).

3.
Nově zvolený výbor FO ŽSK Třemošnice se zaměří na koncepční práci s mládeží, včetně zajištění (výchovy) kvalifikovaných trenérů a pro tuto činnost vytipuje další členy (rodiče, hráče atd...).


4. Nově zvolený výbor FO ŽSK Třemošnice chce stabilizovat realizační týmy u všech mládežnických mužstev, a to s výhledem na sezónu 2012 / 2013.

5.
Nově zvolený výbor FO ŽSK Třemošnice bude stabilizovat trenérský post a celý realizační tým u mužstva dospělých s výhledem na dlouhodobou koncepční práci , hlavně v zařazování hráčů končících v mládežnických soutěžích.

6. Nově zvolený výbor FO ŽSK Třemošnice bude maximálně minimalizovat náklady spojené s činností oddílu.

7. Nově zvolený výbor FO ŽSK Třemošnice bude oslovovat možné sponzory a nabízet reklamní plochy v okolí hlavní hrací plochy.

8. Nově zvolený výbor FO ŽSK Třemošnice připraví a realizuje tradiční sportovní ples, který bude spojen s vyhlašování nejlepších hráčů v jednotlivých mužstvech a jejich odměňováním a to s účinností od roku 2013.

VV FO ŽSK Třemošnice