Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky

.

Poslední přípravné utkání dospělých. 

vloženo 15. 3. 2015    9:36 h.

ObrazekMužstvo dospělých sehrálo v sobotu 14. 3. poslední přípravné utkání  s FC Chotěboř na hřišti ve Třemošnici od 14 hodin.

ŽSK Třemošnice - FC Chotěboř - 1 : 1
(1:1)
Branky : 82. Menšík

Poslední přípravné utkání se odehrálo na přírodním trávníku hřiště "Pod učilištěm". Těžký terén komplikoval mnohdy hráčům kontrolu nad míčem. Nicméně přípravné utkání s velice dobrým soupeřem splnilo svůj účel a do ostrého startu 22.3.2015 v Pardubičkách již nic nebrání. Po zdravotní stránce by měli být všichni hráči vpořádku.

Omluveni na tento zápas byli : Kalina, Rychnovský O., Šebek a Lipenský

Sestava : 
Auersvald - V. Rychnovský, Culek, Kunášek, O. Vančura (35. P. Šindelář) - M. Šindelář (60. Krátký), J. Vančura, Král, Kvíčala - Filip (46. V. Petr), Menšík

.

Páté přípravné utkání dospělých. 

vloženo 10. 3. 2015    21:06 h.

ObrazekDospělý 8. 3. 2015 s mužstvem FK Přelouč.
FK Přelouč - ŽSK Třemošnice - 2 : 4 (0:2)

Krátce k utkání : Hrozný první poločas, po prostřídaní a změnách v rozestavení druhý poločas lepší. Hodnocení : s tímto bychom v mistrovských utkáních neměli šanci na úspěch.

Sestava : Auersvald - Filip (46. Lipenský), Kunášek, Culek, Kalina, V. Petr (68. Krátký), Kvíčala, Král, M. Šindelář, J. Vančura, Šebek (80. Filip).

.

Čtvrté přípravné utkání dospělých. 

vloženo 2. 3. 2015    17:06 h.

ObrazekDospělý 28. 2. 2015 s mužstvem Spartak Slatiňany.
Spartak Slatiňany - ŽSK Třemošnice - 4 : 2 (0:2)
B : 60. a 89. Kopecký, 72. a 86. Beneš - 22. Král, 26. Šebek

 První poločas naše mužstvo přehrálo kombinační hrou hráče Spartaku a zaslouženě vyhrálo 2 : 0, když v dobrém světle se ukázal navrátilec Jiří Šebek. Domácí si vytvořili ovšem také 2 gólové šance, ale i naši hráči asi tři další šance spálili.
Do druhého poločasu na hřiště nastoupilo převažující "mládí", které výbornou ofenzivní hru Spartaku nezachycovalo a podlehlo  poločas 4 : 0. Dvě vítězné branky domácích padly až v posledních 3 minutách hry.
 První poločas byl z naší strany proti silnému soupeři a těžkému terénu dobrý. Při absenci Kunáška, O. Rychnovského a Menšíka dobře jejich posty zastoupili další mladí hráči, což je jen ku prospěchu věci.

Utkání  dobře řídil rozhodčí Smitko.

Článek z Chrudimského deníku : Zápas začal lépe hostující účastník Krajského přeboru. Ve 22. minutě sehrál pěknou kombinační akci, na jejímž konci bylo úspěšné zakončení Krále. A hned za čtyři minuty již Třemošnice vedla 0:2, když povedená rána Šebka z hranice velkého vápna byla pro gólmana Borka nechytatelná. Slatiňany sice mezitím udržovaly vyrovnanou hru v poli, do vyloženější příležitosti se však nedostaly. Naopak hosté měli ve 34. minutě další stoprocentní šanci, tentokrát ale jejich útočník promeškal správný okamžik ke střele.

Ve druhé půli se domácí postupně dostávali do hry, když hlavně záloha začala tu soupeřovu přehrávat. A za chvíli se to začalo projevovat i ve skóre. V 56. minutě sice ještě Beneš svou šanci neproměnil, jeho chvíle ale měly ještě přijít. O čtyři minuty později vstřelil Spartak kontaktní gól. Koudelka na levé straně vyzpovídal svého strážce a přesnou zpětnou přihrávkou našel na desítce stojícího Kopeckého, který „z první" snížil na 1:2. V 70. minutě mohl vyrovnat Pokorný, jeho tečovanou střelu ale vykopl na brankové čáře jeden z obránců. Srovnání stavu tak přišlo „až" o dvě minuty později, kdy se na Kudrnkův centr z levé strany hlavou vrhnul Beneš. Slatiňany byly na koni. V 86. minutě nevěděl Beneš co s míčem, a tak ze 23 metrů vypálil a trefil se přesně k pravé tyči 3:2. Za tři minuty autor vítězné branky přetáhl centr, na který si na zadní tyči počkal neobsazený Kopecký. Hosté se ve druhé půli po odchodu kanonýra Šebka do vážnější šance nedostali.

Spartak Slatiňany: Borek (46. Augustin) Beneš, Mihulka, Chvojka (59. Kudrnka), Kudrnka (46. Kovařík) Pokorný (46. Jeřábek), Trňák, Hanuš (56. Pokorný), Slováček (71. Hanuš) Kopecký (46. Koudelka), Koráb (53. Kopecký).

ŽSK Třemošnice - 1. poločas:
Auersvald - Kalina, V. Rychnovský, Culek, Široký - M. Šindelář, Kvíčala, Král, Filip - Šebek, O. Vančura.

2. poločas: Auersvald - M. Šindelář, V. Rychnovský, Krátký, Nepovím - V. Petr, J. Vančura, Culek, M. Šindelář - Lipenský, Filip.

.

Třetí přípravné utkání dospělých se Suchdolem. 

vloženo 21. 2. 2015    20:26 h.

ObrazekDospělý 21. 2. 2015 s mužstvem Sokol Družba Suchdol.
Sokol Družba Suchdol - ŽSK Třemošnice - 3 : 1 (0:1)
Branky : Kacafírek 2, Biško - Filip

Článek z utkání (svoboda.info) - zde

Sestava Třemošnice : Auerswald - Kalina, Král, Široký, Culek - Filip, Kvíčala, M. Šindelář, V. Petr - Menšík, J. Vančura (stř. Nepovím, Krátký)

.

Druhé přípravné utkání dospělých s FK Čáslav B. 

vloženo 15. 2. 2015    21:29 h.

ObrazekDospělý 15. 2. 2015 s mužstvem FK Čáslav B.
FK Čáslav B - ŽSK Třemošnice - 1 : 3 (0:1)
Branky : Filka - J. Vančura, Brom, Menšík

Článek z utkání (svoboda.info) - zde

Sestava Třemošnice : Auerswald - Krátký (Brom), Kunášek, Široký, Kalina - Culek, Kvíčala, P. Šindelář, V. Petr - Menšík, J. Vančura

.

První přípravné utkání dospělých v Kutné Hoře. 

vloženo 8. 2. 2015    19:09 h.

ObrazekDospělý 7. 2. 2015 s mužstvem Sparta Kutná Hora.

Sparta Kutná Hora - ŽSK Třemošnice - 6 : 0
(2:0)

Článek z utkání (svoboda.info) - zde