Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení odehraného kola KP

.

Žamberk se rozsypal po 12 sekundách hry.

vloženo 6. 5. 2015   17:53 h.

mic2.jpgPardubice - Po 22. kole se to v krajském přeboru zamotává.
 

Hráči Holic totiž upletli v Hlinsku jen remízu (1:1). Měli sice po celý zápas převahu, ale vázla koncovka. Navíc nedali ani penaltu, což také platilo na druhé straně. Domácí pak naprosto vyhořeli v rozstřelu.
 

Když se dva perou, třetí vzadu se směje. Jasně, Chrudimská rezerva nevěděla, jak lídr válčí, ale s Třemošnicí si žádné starosti nedělala. Do poločasu bylo o výsledku rozhodnuto a náskok na první celek tabulky snížila na tři body.
 
 Další výhru do kapsy ukořistil také Lanškroun, tedy jeden z týmů, jež stále může velmi vážně pomýšlet na titul. Zápas na půdě Letohradu B to byl zvláštní. Domácí dopláceli na rychlé góly na začátku. V neděli sice neinkasovali, ale zase hráli od 14. minuty bez jednoho vyloučeného a od 55. minuty se přidal další. Tím Lanškroun pochopitelně nepohrdl a dal dva góly, které na body stačili.

 Vítězství se slavilo v Moravské Třebové. Stejně jako v Chrudimi, bylo skóre vyřešeno už za prvních 45. minut. Útočník Masopust si vzpomněl, že pro něj není problém střílení branek, a tak v rozmezí mezi 32. - 45. minutou posla míč třikrát za záda gólmana Zahradníka z Pardubiček. Pro celek z Pardubicka už je situace znovu o zlomek vážnější na chvostu tabulky. 

 Přiblížilo se totiž Horní Jelení, ale jakým způsobem ? Na hranici fyzických sil. Po vlastní brance krátce před koncem poločasu dokázali v posledních dvaceti minutách zápasu otočit výsledek proti Svitavám. Střeli Pleskota a Svatoně z hranice velkého vápna si zaslouží ty nejpřísnější měřítka.
 
 Ty bezpochyby patří i ke jménu Lubomír Myšák. V Chocni našel to pravé místo. V Litomyšli potvrdil, že má fazonu. Z posledních pěti zápasů má na kontě 13 zásahů ! Agria pak 11 bodů.
  

 Potlesk si zaslouží fotbalisté Moravan. Ti si v mnoha případech dělali na malém "plácku" v Dolním Újezdu, co chtěli. Jako ryba ve vodě si počínal středopolař Imramovský, na něhož snad domácí zapomněli. Možná až na konci zjistili kdo jim nasázel hattrick.
  

 Na závěr jedno překvapení. Žamberk se rozsypal už po 12 sekundách hry, kdy se prosadil poličský Stejskal. Hosté pak domácí dorazili třemi zásahy. Hráči se nerozloučili s trenérem Menzelem, jenž od mužstva odchází, jak si představovali. " Klukům moc děkuji za téměř roční spolupráci a přeji, ať do dalších kol zvednou hlavy, " dodal kouč.        

.