Jdi na obsah Jdi na menu
 


.

Vítejte na stránkách fotbalového
Železnohorského Sportovního Klubu Třemošnice
(Pce)

 

Poslední mistr. utkání 20. 6. 
Lanškroun - Třemošnice - 1:0 

Hřiště Lanškroun

 Příští mistrovské utkání ??. 8. 
 ???? - ?????

 Hřiště ????, zač. 17 h.

Dospělí - TLAPNET - krajský přebor - 29. kolo (19. a 20. 6. 2015) :Holice - Polička - 3:1   Hlinsko - D. Újezd - 7:0   Letohrad B - Žamberk - 2:1   Pardubičky - Moravany - 0:2    Svitavy - Choceň - 3:1   Horní Jelení - Chrudim B - 0:3    Moravská Třebová - Litomyšl - (so)   Lanškroun - Třemošnice - 1:0 


.

fortuna_logo.jpg

.

Rozlučka Starší přípravky.

vloženo   28. 6. 2015   21:30 h.

ObrazekRozlučka starší přípravky ŽSK Třemošnice - zde

.

V Třemošnici se odehrálo mezinárodní utkání.

vloženo 24. 6. 2015    18:29 h.

mic2.jpgTřemošnice - Mezi osmi městy, kde sehrají přátelská utkání fotbalisté špičkových klubů v rámci projektu ...

Článek z utkání Mladá Boleslav - Slovan Bratislava - zde

.

KP dospělých (29. kolo)

vloženo 22. 6. 2015    16:09 h.

ObrazekDospělí 20. 6. s mužstvem TJ Lanškroun.
TJ Lanškroun - ŽSK Třemošnice - 1 : 0 (0:0)

Článek z utkání - zde


.
Mistrovské utkání 20. 6. 2015
Datum čas tým domácí hosté výsledek tabulka
So 20.6. 14 muži Lanškroun Třemošnice 1:0 (0:0) zde
So 20.6. 10 dorost Třemošnice Žamberk 1:2 (0:1) zde
So 20.6. 9.30 st. žáci Polička Třemošnice 14:1 (6:0) zde
So 20.6. 11.15 ml. žáci Polička Třemošnice 3:0 (2:0) zde

.

Live utkání Lanškroun - Třemošnice (29. kolo) 

vloženo 19. 6. 2015    20:55 h.

ObrazekNemůžete se zúčastnit utkání našeho mužstva. Od sezony 2014/2015 můžete sledovat každé utkání (jak doma tak venku) živě nebo ze záznamu na internetu.

Celé utkání : Lanškroun - Třemošnice - zde

.

Dorost vyhrál Krajský přebor.

vloženo   14. 6. 2015   13:50 h.

ObrazekStarší dorost ŽSK Třemošnice si zajistil první místo ve Springfield club Krajský přebor PKFS. Ve 29. kole porazil mužstvo Svídnice/Slatiňany - 2:1 (po penaltách) a připsal si dva body. V posledním kole hostí v sobotu 20.6. Žamberk/Letohrad B.

.

Kvalifikační turnaj - Starší přípravky.

vloženo   3. 6. 2015   18:50 h.

ObrazekV neděli 31. 5. jsme se s postupovými ambicemi vydali na kvalifikační turnaj o přeborníka Pardubického ...

Článek z turnaje - zde

.

KP dospělých (26. kolo)

vloženo 1. 6. 2015    17:29 h.

ObrazekDospělí 31. 5. s mužstvem Sokol Moravany.
Sokol Moravany - ŽSK Třemošnice - 2 : 1 (na penalty)
Branky : 14. Poláček - 74. Menšík

Článek z utkání - zde

.

14. kolo KS - Mladší přípravky.

Vloženo 24. 5. 2015   22:08

ObrazekPoslední turnaj pořádaly v příjemném prostředí Přelovice, kam přijela ještě Chrudim B a Lázně Bohdaneč.

Článek z turnaje - zde

.

.

Krajský fotbal zasáhlo zemětřesení.

vloženo 1. 7. 2013 17:32 h.

ObrazekPardubice - V I. A třídě Pardubicka zůstávají z předešlé sezony jenom tři týmy!

 
 
 Historie regionálního fotbalu nepamatuje to, co se odehrálo po skončení minulého ročníku. Nebývalá vlna odhlašování mužstev či jejich přihlašování do jiných soutěží, než na jaké měla nárok, způsobila na krajské fotbalové mapě neskutečné zemětřesení. Samozřejmě za přispění „normálních" postupů a sestupů.

Na pátečním losovacím aktivu se tak v krajském přeboru objevilo celkem sedm nových týmů, v I. A třídě jedenáct (!) a v I. B třídách třináct. Novinkami jsou možnost vystřídat v průběhu utkání až pět hráčů (po vzoru ČFL a divize) a také zavedení střídavého startu fotbalistů do 23 let (platí jen v rámci Pardubického kraje).

Naopak návrh na provádění rozstřelu z pokutové značky v případě nerozhodného výsledku utkání (a přidělení druhého bodu do tabulky pro jeho vítěze) byl zástupci oddílů zcela jednoznačně odmítnut.

Rozlosování sezony 2013 / 2014 :

Krajský přebor : 1 – SK Polička, 2 – TJ Sokol Moravany, 3 – FK Česká Třebová, 4 – FK Jiskra Heřmanův Městec, 5 – TJ Jiskra Litomyšl, 6 – FC Hlinsko, 7 – Sokol Dolní Újezd, 8 – SK Pardubičky, 9 – TJ Lanškroun, 10 – TJ Svitavy B, 11 – FK Agria Choceň, 12 – FK OEZ Letohrad B, 13 – 1. FC Žamberk, 14 – MFK Chrudim B, 15 – SK Holice, 16 – ŽSK Třemošnice.

I. A třída : 1 – FC Jiskra 2008, 2 – FK Česká Třebová B, 3 – Mezilesí Načešice, 4 – FC Titanic Srch, 5 – AFK Horní Jelení, 6 – MFK Chrudim C, 7 – FC Hlinsko B, 8 – Sokol Pomezí, 9 – FK Přelouč, 10 – SK Spartak Slatiňany, 11 – SKP Slovan Moravská Třebová, 12 – TJ Sokol Morašice, 13 – SK Sokol Prosetín, 14 – Sokol Staré Hradiště.

I. B třída : skupina A : 1 – TJ Sokol Rohovládova Bělá, 2 – FK Kameničky, 3 – TJ Luže, 4 – SK Holice B, 5 – SK Řečany nad Labem 1920, 6 – SK Vysoké Mýto B, 7 – TJ Sokol Mnětice, 8 – TJ Sokol Dobříkov, 9 – FK Přelouč B, 10 – FC Nasavrky, 11 – TJ Spartak Sezemice, 12 – TJ Sokol Rosice nad Labem, 13 – SK Zámrsk, 14 – SK Chroustovice.

I. B třída : skupina B : 1 – TJ Lanškroun B, 2 – TJ Jablonné nad Orlicí, 3 – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B, 4 – TJ Sokol Verměřovice, 5 – TJ Sebranice, 6 – TJ Sokol Janov, 7 – SK Polička B, 8 – TJ Sokol Kunčina, 9 – TJ Sokol Libchavy, 10 – TJ Sokol Řetová, 11 – TJ Slavoj Cerekvice, 12 – SKP Slovan Moravská Třebová B, 13 – TJ Sokol Kamenná Horka, 14 – TJ Sokol Čistá.