Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost B články jaro 2012

.

Dorost B porazil Spartu Dašice.

Obrazek24. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 2. 6. od 14. 45 h.
Dorost B :
ŽSK Třemošnice B - SK Sparta Dašice - 4 : 3 (1 : 3)
Branky : M. Kodeš 2, Jakub Jelínek 2

Aktuální výsledky 1. třídy dorostu naleznete - zde


.

Dorost B remizoval v Řečanech nad Labem.

Obrazek23. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 27. 5. od 14.45 h.
Dorost B :
SK Řečany nad Labem - Třemošnice B - 4 : 4 (1 : 0)
Branky : M. Kodeš 2, Novotný, Zavadil

Hned ve druhé minutě centruje Stehlík a Novotný netrefil na malém vápně. V 5. minutě Novotný střílí vedle. V 8. minutě M. Kodeš střílí domácí brankař vyráží na roh. Ve 12. minutě jde Stehlík ze strany na brankaře domácích ten opět skvěle vyráží na roh. Ve 20. minutě opět M. Kodeš střílí nahoru domácí brankař opět skvěle zasahuje. Ve 30 minutě Zavadil přestřelil z malého vápna. Ve 35 minutě trefil M. Kodeš tyč. Ve 44. minutě se domácí dostali do šance kterou přerušuje D. Jablečník faulem na velkém vápně a začíná galapředstavení domácího fotbalisty Pelanta který přízemní střelou dává branku - 1 : 0.

 Do druhého poločasu vstupujeme dobře a hned ve 48 minutě Novotný střelou pod břevno vyrovnává na 1 : 1. Bohužel za dvě minuty poté po našem špatném odkopu na půlku vzal míč domácí Pelant a přešel přes všechno co mu stálo v cestě a dostal domácí do vedení 2 : 1. V 62 minutě centruje Charvát a M. Kodeš střelou po zemi vyrovnává - 2 : 2. V 72. minutě opět přešel přes všechno co mu stálo v cestě domácí Pelant a suveréně přidal třetí branku - 3 : 2. Utkání upadá, až v 84 minutě fauluje ve vápně Mejtský a domácí Pelant dává z penalty na - 4 : 2. V 85. minutě poslal Charvát do samostatného úniku Novotného který dává vedle. V 86. minutě přešel náš stoper D. Jablečník přes v šechny protihráče, nahrál před prázdnou branku a Zavadil snížil na 4 : 3. V 88. minutě vyrovnává M. Kodeš na 4 : 4. v 89. minutě faulujeme na velkém vápně a domácí Pelant trefuje spojnici a dorážející hráč dává vedle. V 90 minutě střílí z přímého kopu D. Jablečník těsně nad a to je konec utkání. 


Sestava : Podaný - Zadina (55. L. Kodeš), D. Jablečník, Nepovím, Krátký (70. Krčmář) - Brom (70. Mejtský), Charvát, Novotný, Stehlík - Zavadil, M. Kodeš


.

Dorost B vyhrál v Sezemicích.

Obrazek21. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 12. 5. od 14. 45 h.
Dorost B :
Spartak Sezemice - ŽSK Třemošnice B - 0 : 6 (0 : 2)
Branky : Charvát 2, Brom, Pumer, Urbánek, Novotný


V utkání kde nám chyběl zraněný Michal Kodeš, Lukáš Kodeš a nemocný Jakub Jelínek. Naopak se po dlouhé době (po nemoci) vrátil Daniel Novotný a Robert Pumer a ještě nám pomohli žáci J. Krčmář, P. Šindelář a M. Procházka. Prvních 15. minut jsme domácí nepustili za půlku. Potom, ale domácí dvakrát utekli naší rozhozené obraně všechno vyřešil výběhem Zadina. První branku vstřelil ve 30. minutě Pumr po přihrávce od Broma. Duhou přidal Charvát střelou k tyči. Hned v první minutě druhého poločasu přidal třetí branku Novotný a ve 49. přidal čtvrtou Urbánek. Pátou dal Brom a šestou přidal střelou ze 20 metrů Charvát.

Sestava : Zadina - D. Jablečník, Oswald, Stehlík, Krátký - Urbánek (70. P. Šindelář), M. Šindelář (50. Petr) , Brom, Charvát - Novotný (70. Krčmář), Pumer (60. Procházka)


.

Dorost B doma remizoval.

Obrazek20. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 8. 5. od 10 h.
Dorost B :
ŽSK Třemošnice B - SK Chrast - 2 : 2 (2 : 1)
Branky : Urbánek 2


V 5. minutě otevřel skore Urbánek. Hosté vyrovnali po našem špatném odkopu. Do poločasu přidal střelou pod břevno Urbánek na 2 : 1. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, hosté nastřelili tyč a vyrovnali v poslední minutě na konečných 2 : 2

Sestava : Zadina - D. Jablečník, Oswald, Stehlík (75. M. Kodeš), Krátký - Urbánek, M. Šindelář, Brom, Charvát (46. Jelínek) - Petr (75. L. Kodeš), Zavadil (55. J. Kodeš)


.

Dorost B prohrál v Miřeticích.

Obrazek19. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 29. 4. od 14 h.
Dorost B :
Tatran Miřetice - ŽSK
Třemošnice B - 4 : 0 (2 : 0)
Branky :


Na tvrdém hřišti a za stálého větru byli domácí lepším mužstvem.

Sestava : Zadina - D. Jablečník, Filip, Stehlík, Krátký - Urbánek, M. Šindelář, Brom, M. Jablečník - M. Kodeš, Zavadil (Petr Šindelář, Oswald)


.

Dorost B prohrál v Pardubičkách.

Obrazek18. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 22. 4. od 14. 30 h.
Dorost B :
SK Pardubičky - ŽSK
Třemošnice B - 2 : 0 (1 : 0)
Branky :


Utkání začali lépe domácí a prvních 15. minut nás dostali pod tlak. Potom se hra postupně vyrovnala, ale ve 40 minutě po špatném odkopu nás domácí potrestali první brankou. Ve 44 minutě šel sám na branku domácích M. Kodeš, ale přestřelil. Druhý poločas byl vyrovnaný i když domácí přece jenom přidali v 80 minutě střelou z dálky a nešťastném podklouznutí našeho brankaře druhou branku. Mužstvo opět zaslouží pochvalu za bojovnost a kombinační hru. A ještě jeden poznatek je, že po dlouhé době se hrál oboustraně korektní fotbal bez brutálních faulů.

Sestava : Zadina - D. Jablečník, Oswad, Jakub Jelínek, Krátký - Urbánek (P. Šindelář), M. Šindelář, Brom, M. Jablečník - M. Kodeš, L. Kodeš (Mejtský)


.

Dorost B hostil Hrochův Týnec.

Obrazek17. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 14. od 10 h.
Dorost B :
ŽSK
Třemošnice B - Tatran Hrochův Týnec - 0 : 2 (0:1)
Branky :


Před jedenácti diváky a psem pana Culka se hrálo vyrovnané utkání. Marodka nám opět zasáhla do sestavy (Charvát, Pumer, Krátký). Na místě stoperů odehráli dobré utkání Petr Zdeněk a Filip Martin a po zranění navrátilci Stehlík a Jakub Jelínek. Záloha se představila taky v nové podobě kdy ve středu hrál Brom, Nepovím. Hosté měli šanci v 5. minutě, ale nedali. V desáté už vstřelili branku po samostatném průniku. Po obdržené se začalo hrát víc na polovině hostů. Větší hřiště nám dovolilo kombinovat, ale šance Kodeše, Broma a Urbánka jsme neproměnili. Druhý byl opět vyrovnaný. Hosté vstělil druhou branku v 89 minutě to už jsme hráli hodně vytaženi se snahou o vyrovnání. Mužstvo musím pochválit za bojovnost a důraz v osobních soubojích. (trenér mužstva D. Holas)

Sestava : Zadina - Petr, Filip, Stehlík, Jakub Jelínek, - Urbánek, Nepovím, Brom, Jablečník (70. Mejtský) - Kodeš Michal, Kodeš Lukáš (75. Šťastný Radek)


.

Dorost B vyhrál v Kameničkách.

Obrazek16. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 7. 4. od 10. 30 h.
Dorost B :
FK Kameničky - ŽSK
Třemošnice B - 1 : 2 (0 : 1)
Branky : Urbánek, Jar. Jelínek


Na utkání do Kameniček odjíždělo pouze 11 hráčů. Takovou marodku nebo omluv přes noc nepamatuji (Charvát, Zadina, Stehlík, Filip, Jakub Jelínek, Kodeš, Jablečník M. a Jablečník D., Oswald),. Domácí mají v mužstvu 5 hráčů ročníku 1993 a na malém hřišti produkují jednoduchou hru s nakopáváním dlouhých míčů na útočníky. Samozřejmě to naši kombinační hře, když jsme stratili míč dělalo velké problémy. Domácí měli od začátku převahu, ale nebezpečné situace vyřešil Benda. Naše šance přišli ve 40. minutě kdy na roh kopnutý na velké vápno naběhl Urbánek atrefil tyč a naši dva dorážející hráči netrefili bránu. Za dvě minuty rozehrál J. Jelínek přímí kop, M. Kodeš hlavou prodloužil na Urbánka ten se trefil k tyči - 0 : 1. Ve druhém poločase domácí začali ještě víc nakopávat, když posunuli stopery do předu. V 68. mintě zatáhl po pravé straně míč Pumer nacentroval a Zavadil trefil břevno a následnou dorážku M. Kodeš přestřelil z malého vápna. V 70. minutě šel sám na bránu M. Kodeš dal, ale vedle. V 74. munutě po rohovém kopu vystřelil za vápnem Adam Šťastný (starší žák odehrál v obraně super utkání), míč zachytil Jar. Jelínek a vstřelil druhou branku - 0 : 2. Domácí snížili v 83. hlavou po rohu na konečných - 1 : 2. Na šance vyhráli domácí 8 : 5.

Sestava : Benda - Kodeš, Jaroslav Jelínek, Krátký, Adam Šťastný - Urbánek, Šindelář, Brom, Pumer - Kodeš Michal, Zavadil


.

Dorost B vyhrál nad Rváčovem.

Obrazek 14. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 1. 4. od 14. 15 h.
Dorost B :
ŽSK
Třemošnice B - SK Rváčov - 4 : 1 (4 : 0)
Branky : Kodeš M., Jelínek Jar.


Do utkání s Rváčovem jsme vstoupili lépe už v 5. minutě vstřelil svoji první branku v utkání M. Kodeš. V 15. a 27. minutě přidal M. Kodeš svoji druhou a třetí v utkání. Čtvrtou branku vstřelil Jar. Jelínek. Hosté měli taky několik šancí, ale neproměnili je. Ve druhém poločase se utkání dohrávalo a hostům se povedlo snížit na konečných 4 : 1.

Sestava : Zadina - Kodeš Jiří, Charvát, Jelínek Jakub, Krátký - Jablečník, Šindelář, Brom, Pumer (Kodeš Lukáš) - Kodeš Michal, Jelínek Jar. (55. Urbánek)


Aktuální výsledky 1. třídy dorostu naleznete - zde

.

Dorost B vyhrál ve Stolanech.

Obrazek 14. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 25. 3. od 15. hodin
Dorost B :
SK Stolany - ŽSK
Třemošnice B - 0 : 1 (0 : 0)
Branky : 83. Široký


K utkání do Stolan jsme odjížděli bez marodů Stehlíka, Horáka, Novotného. Utkání se od začátku hrálo v tempu. Našim hráčům co chybělo ve výšce to nahradili bojovností. V prvním poločase meli šance Kodeš M. Kodeš L. Urbánek, Brom bohužel jsme špatně zakončili. Domácí měli dvě šance. První perfektně chytil Zadina a druhou vytáhl na tyč. Do druhého poločasu nastoupil Šindelář který vystřídal pokopaného Jablečníka a Kodeše L. hráč Široký (který ráno s Bémem odehráli utkání za žáky). Hned na začátku druhé půle měl Široký šanci, ale nedal. Potom se hra vyrovnala, ale v 83 minutě Široký střelou k tyči vstřelil rozhodující branku. Poděkování si zaslouží celé mužstvo.

Sestava : Zadina - Oswald, Charvát, Jelínek Jakub, Krátký - Urbánek (65 Bém), Jablečník (45.  P. Šindelář), Brom, Pumer - Kodeš Michal, Kodeš Lukáš (45. Široký)


Aktuální výsledky 1. třídy dorostu naleznete - zde