Letní příprava :

Dospělí :
16. 7. 2011 - ŽSK Třemošnice - FK Pardubice B - 1 : 4 (1:2) (od 17. 30 hodin)
24. 7. 2011 - ŽSK Třemošnice - FK Čáslav B - 4 : 1 (3:1)
30. 7. 2011 - Starý Máteřov - ŽSK Třemošnice - 1 : 4 (0:2) (1. kolo pohár předsedy)
07. 8. 2011 - Sokol Moravany - ŽSK Třemošnice - 1 : 3 (1 : 2)

Dorost A + B :
20. 7. 2011 - začátek přípravy od 18 hodin
23. 7. 2011 - ŽSK Třemošnice A - Spartak Žleby (dospělí) - 3 : 5 (0:3)
24. 7. 2011 - TJ Stár Tupadly - ŽSK Třemošnice B - 3 : 2 (2 : 1)
31. 7. 2011 - ŽSK Třemošnice A - Kadaň - 10 : 0 (4 : 0)
2. 8. 2011 -   Viktorie Jeříšno - ŽSK Třemošnice B - 5 : 4 (3:2)
3. 8. 2011 -   ŽSK Třemošnice A - Ždírec nad Doubravou - 2 : 2 (0:2)
7. 8. 2011 -   ŽSK Třemošnice - TJ Stár Tupadly - 1 : 1 (1 :0)
16. 8. 2011 - ŽSK Třemošnice A - FK Přelouč - 3 : 1 (1 : 1)

Starší žáci :
3. 8. 2011 - začátek přípravy od 16 hodin
5. 8. 2011 - ŽSK Třemošnice - Kadaň - 5 : 2 (3 : 1)
6. 8. 2011 - Turnaj v Rosicích nad Labem (2. misto) - H. Jelení 7 : 0, Třebeš 5:0,Slávie H. Králové 1 : 0, Rosice nad Labem - 0 : 1
10. 8. 2011ŽSK Třemošnice - FK Úpa - 2 : 6 (2 : 5)
12. 8. 2011 - Trénink od 16 hodin
14. 8. 2011 - ŽSK Třemošnice - FC Hlinsko - 2 : 2 (1:1)
16. 8. 2011 - Přátelské utkání v jednání
17. 8. 2011 - Trénink od 16 hodin
19. 8. 2011 - Trénink od 16 hodin
20. 8. 2011 - mistrovské utkání V. Mýto - Třemošnice (odjezd v 11. 30 h.)
24. 8. 2011 - Trénink od 16 hodin
26. 8. 2011 - Trénink od 16 hodin
27. 8. 2011 - mistrovské utkání Třemošnice - Č. Třebová (sraz v 8. 45 h.)
29. 8. 2011 - Trénink od 16 hodin
31. 8. 2011 - mistrovské utkání Třemošnice - Litomyšl (sraz v 15. 30 h.)

Mladší žáci :
2. 8. 2011 - začátek přípravy od 17 hodin
5. 8. 2011 - ŽSK Třemošnice - Kadaň - zrušeno
9. 8. 2011 - ŽSK Třemošnice - FK Úpa - (od 16. hodin)
14. 8. 2011 - ŽSK Třemošnice - FC Hlinsko (od 11. 15 hodin)

.

Třemošnice v poháru Předsedy PKFS končí.

Obrazek 3. kolo Poháru Předsedy PKFS se hrál 24. 8.

SK Holice - ŽSK Třemošnice - 3 : 2 (2:0)

Třemošnice nastoupila s provizorní trenérskou dvojicí Zdražil, Peca (když trenér Teplý po vzájemné dohodě ve Třemošnici skončil) a sehrála vyrovnané utkání. Domácí vedli 2 : 0, hosté vyrovnali, ale domácí v 85 minutě rozhodli z penalty o své výhře.

.

Dorost v přípravě porazil FK Přelouč.

Obrazek

Starší dorost odehrál v úterý 16. 8. od 17 hodin přípravný zápas. V prvním poločase nastoupil starší A dorost a ve druhém převážně B dorost.
ŽSK Třemošnice - FK Přelouč - 3 : 1 (1 : 1)
Branky : Gazdík, M. Jablečník, Pumer

Sestava 1. poločas : Benda - Oswald, Petr, Kodeš Jiří, Jablečník M. - Gazdík, Štětina, Šindelář, Jablečník D. - Zavadil, Forman

Sestava 2. poločas : Zadina - Oswald (Kodeš J.), Filip, Horák (Jablečník M.), Charvát - Brom, Šindelář (Štětina), Jelínek Jakub, Urbánek - Pumer, Kodeš L.

.

Starší žáci v přípravě remizovali s Hlinskem.

Obrazek

Starší žáci v neděli odehráli přípravný zápas s Hlinskem. Konečný výsledek 2 : 2 je asi spravedlivý. Hosté se poměrně rychle dostali do dvoubrankového vedení, ale zásluhou hlavičky Mejtského jsme do poločasu snížili. Ve druhé půli se opět prosadil výše jmenovaný a krásnou brankou, kdy si nejprve odstavil protihráče, po otočce vyrovnal.

Sestava : Pilný - Lebduška Josef, Široký, Podaný, Bém - Krčmář, Šindelář, Šťastný Adam, Šťastný Radek - Vašíček, Mejtský

.

Příprava oddílu 7. 8. 2011

ObrazekDospělí vyhráli v utkání 2. kola Poháru Předsedy PKFS v Moravanech. Utkání se hrálo v neděli 7. srpna.
Sokol Moravany - ŽSK Třemošnice - 1 : 3
Branky : Šebek 2, Hanousek

Dorost hostil v přípravném utkání mužstvo Stár Tupadly.  Utkání se hrálo v neděli 7. srpna, začátek v 10. 30 h.
ŽSK Třemošnice - TJ Stár Tupadly - 1 : 1 (1 : 0)
Branky : Gazdík

Sestava : Benda - Oswald, Filip, Stehlík, Krátký - Jablečník D., Štětina, Šindelář, Jablečník M. - Pumer, Zavadil (Gazdík, Zadina, Veselý, Nepovím)

.

Příprava oddílu od 30. 7. až 3. 8. 2011

ObrazekDospělí vyhráli utkání 1. kola Poháru Předsedy PKFS ve Starém Máteřově. Utkání se hrálo v sobotu 30. července.
Starý Máteřov - ŽSK Třemošnice - 1 : 4 (1 : 4)
Branky : Šebek, Lipenský, Kunášek, Kutílek

Domácí účastník III. třídy Pardubicka se překvapivě ujal ve 3. minutě vedení po dorážce odražené střely, ale favorit do poločasu čtyřmi góly otočil skóre ve svůj prospěch. Po přestávce tým ze Železných hor průběh zápasu již pouze kontroloval a přes několik dalších šancí se už proti obětavě hrajícímu soupeři už neprosadil.

Trenér Miroslav Teplý neměl k dispozici brankáře Vojáčka, bratry Rychnovské, bratry Vančurovy, Tyleho a Hluchnika, kterému stále brzdí pokračování hostování tým Stolan, kde je registrován. Ve 2. kole poháru pojedou Třemošničtí tuto neděli do Moravan.

Sestava : Žďánský – Culek, Kalina, Škopek, Kunášek – Petr (55. Forman), Lebduška, Šebek, Kutílek – Hanousek (55. Gazdík), Lipenský (60. Oswald).

Dorost
 A hostil v přípravném utkání mužstvo z Kadaně. Utkání se hrálo v neděli
31. července, začátek v 10. hodin.

ŽSK Třemošnice A - Kadaň - 10 : 0

Dorost
 B sehrál přípravné utkání v Jeřišně. Utkání se hrálo v úterý 2
. srpna, začátek v 18. hodin. Odjezd auty v 17 h.
Viktoria Jeřišno - ŽSK Třemošnice B - 5 : 4 (3 : 2)
Branky : Forman 2, Urbánek, Brom
Domácí vedli v 18. minutě už 3 : 0. Nám se povedlo do poločasu snížit Formanem a Urbánkem na 3 : 2. Druhý poločas byl vyrovnaný domácí rozhodli o výhře v 85. minutě.
Sestava : Horák - Jablečník D., Stehlík, Krátký, Filip - Brom, Jelínek J., Forman, Urbánek - Pumer, Kodeš (Jablečník M., Oswald, Jelínek J.)

Dorost A hostí v přípravném utkání mužstvo ze Ždírce nad Doubravou. Utkání se hraje ve středu 3. srpna, začátek v 18. hodin.
ŽSK Třemošnice - Ždírec nad Doubravou - 2 : 2 (0 : 2)
Branky : Štětina, Forman

Sestava : Benda - Oswald, Kodeš Jiří, Nepovím, Karvai - Jelínek Jaroslav, Šindelář, Jablečník M., Štětina - Gazdík, Kodeš L. (Forman, Jablečník D.)

.

Příprava oddílu od 23. až 24. 7. 2011

Dospělí hostili v přípravnémém utkání mužstvo FK Čáslav B. Utkání se hrálo v neděli 24. července, začátek je stanoven na 10. 15 h.
ŽSK Třemošnice - FK Čáslav B - 4 : 1 (3 : 1)
Branky : Tyle 2, Hanousek, Gazdík
Domácí využili okének soupeřovy defenzívy a v utkání, které mělo kvalitu a nasazení zaslouženě zvítězili. Oběma mužstvům vadil nepříliš kvalitní, nerovný povrch z čehož často pramenili nepřesnosti v kombinaci, či při řešení některých situací. V první půli Tyle nejprve zahodil vyloženou šanci, ale potom se dokázal dvakrát po přečíslení obrany prosadit i když na jeho branku na 1:0 dokázal soupeř odpovědět. Třetí branku přidal do poločasu Hanousek a po změně stran pečetil po chybě hostujícího brankáře Gazdík.
Sestava Třemošnice : Žďánský - Culek, Hluchník (65. Škopek), Škopek (35. Kunášek), Kalina - V. Rychnovský (80. Hluchník), Lebduška (60. Kutílek), J. Vančura (80. Lebduška), Kutílek (46. Petr) - Tyle (46. Gazdík), Hanousek
Hodnocení hostujícího trenéra - ZDE

Dorost A hostil v přípravném utkání mužstvo Spartak Žleby (dospělí). Utkání se hrálo v sobotu 23. července, začátek v 17. hodin.
ŽSK Třemošnice - Spartak Žleby (dospělí) - 3 : 5 (0 : 3)
Branky : Gazdík 2, Jablečník M.
Hosté vedli po poločase 0:3, domácí stačili ještě vyrovnat, ale hosté ke konci utkání rozhodli o výhře.

Sestava : Benda - Petr, Oswald, Kodeš J., Nepovím, Jablečník M., Šindelář, Forman, Gazdík, Zavadil, Jelínek Jaroslav (Štětina, Jablečník D.)

Dorost B zajížděl k přípravnému utkání k mužstvu Stár Tupadly (dorost). Utkání se hraálo v neděli 24. července, začátek v 10. 30 h. Odjezd v 9. 15 h - auty.
TJ Stár Tupadly - ŽSK Třemošnice B - 3 : 2 (2 : 1)
Branky : Kodeš Michal, Brom Marek
Hosté se ujali vedení ve 3 minutě Kodešem Michalem. Domácí, ale otočili skore. Do druhého poločasu nastoupili hráči přavážně ročníku 95, 96 a dostali domácí pod mírný tlak z kterého vyrovnal Brom Marek. Domáci rozhodli o výhře na konci.

Sestava 1. poločas : Oswald - Kodeš Jiří,Jablečník D., Stehlík, Krátký - Brom (35. Urbánek), Jelínek Jakub (35. Pumer), Šindelář M., Jablečník M. - Horák (35. Zavadil), Kodeš Michal (35. Kodeš Lukáš)

Sestava 2. poločas : Oswald - Kodeš Jiří,Jablečník D., Stehlík (70. Jablečník M.), Krátký - Brom, Šindelář (55. Jelínek Jakub), Pumer, Urbánek - Zavadil (65. Horák), Kodeš Lukáš (65. Kodeš Michal)
Omluveni : Charvát, Zadina, Štěpař, Veselý, Filip

.

Příprava : A mužstvo hostilo divizní Pardubice.

ObrazekV prvním přátelském utkání hostilo A mužstvo 16. 7. od 17. 30 h. FK Pardubice B nováčka divize C.

ŽSK Třemošnice
- FK Pardubice B - 1 : 4 (0 : 2)

B : 64. Šebek - 24. a 86. Sklenář, 40. Polák, 73. Hovorka.

Domácí zahájili přípravu v pátek 15. července a před utkáním absolovali dvě treninkové jednotky. Do utkání nenastoupili z důvodu pracovního vytížení či dovolené O. Vančura, Lebduška, Hanousek, Škopek a Tyle. Cílem této přípravy s vynikajícím soupeřem bylo pokud možno, co nejdéle a nejkvalitněji eliminovat jeho hru a celé střetnutí absolovat s maximálním nasazením a bojovností v rámci úvodního minisoustředění, takže svůj účel toto střetnutí splnilo. Hosté předváděli výborný fotbal, ale naši hráči se nemají za co stydět. Snad jen mrzí poměrně lacině inkasované branky.
Dalším soupeřem Třemošnických v rámci přípravy bude rezerva Zenitu Čáslav (účastník krajského přeboru), s níž se utkají na domácím hřišti v neděli 24. července od 10. 15 hodin.

ŽSK Třemošnice : Žďánský - O. Rychnovský, Hluchník, Kalina, Culek - Kutílek,   V. Rychnovský, J. Vančura, Kunášek, Kutílek - Šebek, M. Gazdík (Vojáček, V. Gazdík, Oswald, Jablečník, Šindelář).
FK Pardubice B : Češka (46. Čihař) - Buriánek, Baldrych (46. Táborský), Javůrek II, Hanč (46. Konvalina) - Polák, Jiroutek (46. Růžička), Šejvl, Jarosz - Sklenář, Klátil (46. Hovorka).