Jdi na obsah Jdi na menu
 


Losovací čísla

Losova čísla ročníku 2012 / 2013.

 
Losovací čísla ročníku 2012 / 2013 :


1. A třída dospělých :

1)   SK Zámrsk (So - UZ)
2)   TJ Bítovany (Ne - UZ)
3)   Sokol Březová nad Svitavou (SO - UZ)
4)   Sokol Dolní Újezd (NE - UZ)
5)   TJ Valy (HL - UZ)
6)   FK OEZ Letohrad B (NE - 10. 15 h. - umělka Mistrovice)
7)   FK Jiskra Heřmanův Městec (NE - UZ)
8)   Sokol Libchavy (SO - UZ)
9)   ŽSK Třemošnice (HL - HL)
10)  FC Titanic Srch (SO - UZ)
11)  MFK Chrudim C (HL - HL)
12)  SK Pardubičky (SO - UZ)
13)  Sokol Staré Hradiště (SO - UZ)
14)  TJ Svitavy B (HL - UZ)


Los I. A třídy :

 1. kolo - FK OEZ Letohrad B - ŽSK Třemošnice - (Ne 12. 8, od 10. 15 h.) 
 2. kolo - ŽSK Třemošnice - Jiskra Heřmanův Městec
 3. kolo - Sokol Libchavy - ŽSK Třemošnice
 4. kolo - TJ Svitavy B - ŽSK Třemošnice
 5. kolo - ŽSK Třemošnice - FC Titanic Srch
 6. kolo - MFK Chrudim C - ŽSK Třemošnice
 7. kolo - ŽSK Třemošnice - SK Pardubičky
 8. kolo - Sokol Staré Hraditě - ŽSK Třemošnice
 9. kolo - ŽSK Třemošnice - SK Zámrsk
10. kolo - TJ Bítovany - ŽSK Třemošnice
11. kolo - ŽSK Třemošnice - Sokol Březová nad Svitavou
12. kolo - Sokol Dolní Újezd - ŽSK Třemošnice
13. kolo - ŽSK Třemošnice - TJ Valy

Nováčci : Třemošnice, H. Městec (oba sestup z KP) - Bítovany, Pardubičky, Zámrsk, Libchavy, Svitavy B (všichni postup z I. B třídy)
.

Krajský přebor dorostu :

1) FK Proseč (NE - 10 h.)
2) ŽSK Třemošnice (HL - HL)
3) FK Pardubice C (HL - HL - hřiště Dolíček)
4) Sokol ESSA Dolní Újezd (NE - 2, 15 h. před UZ)
5) TJ Lanškroun (SO - 2, 45 h. před UZ)
6) 1. FC Žamberk (SO - 2, 15 před UZ)
7) FK Jiskra Heřmanův Městec (SO - UZ)
8) FK Agria Choceň (SO - 2, 15 h. před UZ - Umělka)
9) SKP Slovan Moravská Třebová (HL - HL)
10) FC Hlinsko B (SO - 12, 30 h. - hř. č 2)
11) SK Masokombinát Polička (NE - 2, 15 h. před UZ)
12) SK Holice (SO - 2, 15 h. před UZ)
13) AFK Horní Jelení (Ne - 10 h.)
14) FK Přelouč (NE - UZ)

Los krajský přebor dorostu (začíná se 2. kolem) :

 2. kolo - FK Proseč - ŽSK Třemošnice
 3. kolo - ŽSK Třemošnice - FK Přelouč
 1. kolo - ŽSK Třemošnice - AFK Horní Jelení - (středa 29. 8.)
 4. kolo - ŽSK Třemošnice - FK Pardubice C
 5. kolo - Sokol ESSA Dolní Újezd - ŽSK Třemonice
 6. kolo - ŽSK Třemošnice - TJ Lanškroun
 7. kolo - 1. FC Žamberk - ŽSK Třemošnice
 8. kolo - ŽSK Třemošnice - Jiskra Heřmanův Městec
 9. kolo - FK Agria Choceň - ŽSK Třemošnice
10. kolo - ŽSK Třemošnice - SKP Slovan Moravská Třebová
11. kolo - FC Hlinsko B - ŽSK Třemošnice
12. kolo - ŽSK Třemošnice - SK Masokombinát Polička
13. kolo - SK Holice - ŽSK Třemošnice

Nováčci : M. Třebová, Lanškroun (hráli oblastní přebor) , FK Proseč, H. Městec(všichni postup z I. třídy), FK Pardubice C (nové mužstvo)
.

I. třída dorostu :

1) SK Rváčov (SO - 10 h.)
2) SK Řečany nad Labem (NE - 2, 15 h. před UZ)
3) SK Spatak Slatiňany (SO - 2, 30 h. před UZ)
4) Tatran Hrochův Týnec (NE - 10, 30 h.)
5) SK Chrast (NE - 2. 15 h. před UZ)
6) SK Stolany (SO - 2, 30 h. před UZ)
7) SK Lázně Bohdaneč (SO - 3 h. před UZ)
8) SK Sparta Dašice (NE - 3 h. před UZ)
9) ŽSK Třemošnice B (HL - HL)
10) FK Junior Skuteč (HL - HL)
11) Spartak Sezemice (HL - 2, 15 h. předd UZ)
12) SK Pardubičky (NE - UZ)
13) Sokol Moravany (NE - 10. 30 h.)
14) Tatran Miřetice (NE - 14 h.)



Los I. třídy dorostu (začíná se 2. kolem) :

 2. kolo - ŽSK Třemošnice B - SK Lázně Bohdaneč - (18 / 19. 8.)
 3. kolo -
SK Sparta Dašice - ŽSK Třemošnice B
 1. kolo - SK Stolany - ŽSK Třemošnice B - (středa 29. 8.)
 4. kolo -
Tatran Miřetice - ŽSK Třemošnice B
 5. kolo - ŽSK Třemošnice B - FK Junor Skuteč
 6. kolo -
Spartak Sezemice - ŽSK Třemošnice B
 7. kolo - ŽSK Třemošnice B - SK Pardubičky
 8. kolo -
Sokol Moravany - ŽSK Třemošnice B
 9. kolo - ŽSK Třemošnice B - SK Rváčov
10. kolo -
SK Řečany nad Labem - ŽSK Třemošnice B
11. kolo - ŽSK Třemošnice B - SK Spartak Slatiňany
12. kolo -
Tatran Hrochův Týnec - ŽSK Třemošnice B
13. kolo - ŽSK Třemošnice B - SK Chrast


Nováčci : SK Lázně Bohdaneč, FK Junior Skuteč (oba postup z okresu)

.
Krajský přebor starších a mladších žáků (13. účastníků) :

1) Jiskra Litomyšl (NE - 9. 30 h. + 11, 15 h. - hřiště umělka)
2) SKP Slovan Moravská Třebová (HL - HL)
3) FC Hlinsko (SO - 9, 30 h. + 11, 15 h. - hřiště č. 2)
4) SK Vysoké Mýto (NE -3, 30 h. - 1, 45 h. UZ)
5) SK Holice (SO - 9, 30 h. + 11. 15 h.)
6) SK Pardubičky (SO 9, 30 h. + 11. 15 h.)
7) FK Česká Třebová (Ne - 3. 30 h. - 1, 45 h. UZ)
8) FK Agria Choceň (SO - 9, 30 h. + 11, 15 h. hřiště umělka)
9) ŽSK Třemošnice
(HL - HL)
10) FK Pardubice B (HL - HL - hřiště Dolíček)
11) Sokol ESSA Dolní Újezd (SO - 9, 30 h. + 11, 15 h. - hřiště H. Újezd)
12) Volný los
13) FK Přelouč (SO 9, 30 h. + 11. 15 h.)
14) Jiskra Ústí nad Orlicí (NE - 3, 30 h. - 1, 45 UZ - hřiště umělka)


Los krajský přebor starších a mladších žáků
(začíná se 2. kolem) :

 2. kolo - ŽSK Třemošnice - FK Česká Třebová - (18 / 19. 8.)
 3. kolo - FK Agria Choceň - ŽSK Třemošnice
 1. kolo - SK Pardubičky - ŽSK Třemošnice - (středa 29. 8.)
 4. kolo - Jiskra Ústí nad Orlicí - ŽSK Třemošnice
 5. kolo - ŽSK Třemošnice - FK Pardubice B
 6. kolo - Sokol ESSA Dolní Újezd - ŽSK Třemošnice
 7. kolo - volno
 8. kolo - FK Přelouč - ŽSK Třemošnice
 9. kolo - ŽSK Třemošnice - Jiskra Litomyšl
10. kolo - SKP Slovan Moravská Třebová - ŽSK Třemošnice
11. kolo - ŽSK Třemošnice - FC Hlinsko
12. kolo - SK Vysoké Mýto - ŽSK Třemošnice
13. kolo - ŽSK Třemošnice - SK Holice


Nováčci : SK Pardubičky (postup z I. třídy)
Odhlášeno : Jablonné nad Orlicí, Lanškroun nechtěl postoupit (z I. třídy)