Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ml. přípravka - články

.

Mladší přípravka hrála na turnaji v Chrudimi.

ObrazekMladší přípravka ukončila svoji třetí sezónu

 

Naši nejmladší fotbalisté posledním tréninkem 30.6. ukončili svoji další sezónu a začali si užívat prázdnin.  V letošním soutěžním ročníku  náš oddíl reprezentovali dvě družstva mladší přípravky. Vysoký  počet zapojených fotbalistů  byl důvodem přihlásit do soutěží dvě mužstva a dopřát tedy všem slastný pocit ze hry. Pokročilejší nastupovali v krajské soutěži a začátečníci v okresním přeboru. Pokročilejší zúročili již svoje zkušenosti se sezóny minulé a začátečníci okusili svá první vítězství, ale i prohry. Podzimní i jarní část soutěže byla hrána turnajovým způsobem, kdy naši nejmenší sehráli během víkendu 3 a respektive 2 utkání. Zimní přestávku jsme vyplnili tréninkem v tělocvičně ZŠ a několika halovými turnaji. Největším úspěchem bylo vítězství na halovém turnaji fotbalových školiček ve Skutči.

Odměnou za celoroční snahu a výkony byla návštěva mezistátního  utkání  reprezentace České republiky s Maďarskem v Praze, které se konalo 1.6. na stadionu Sparty. Na vlastní oči mohli naši nejmenší vidět své fotbalové vzory a zažít skvělou diváckou atmosféru.

Odměnou pro nás trenéry je zvýšený zájem dětí a rodičů, výsledky jsou druhořadé.

Do budoucna se budeme i nadále snažit o rozvoj nejen sportovní osobnosti, ale i charakterní osobnosti.  Sport je fenomén, který při správném vedení podporuje správný rozvoj dětské osobnosti.

Závěrečné poděkování patří všem rodičům, jejich ratolestem a kolegům trenérům.

Krásné prázdniny a dovolenou za družstvo mladší přípravky fotbalového oddílu ŽSK Třemošnice přeje a v září se těší opět  nashledanou

 

Ing. Petr Tlustý

Trenér 

 

Fotku mužstva naleznete - zde


.

  Mladší přípravka hrála na turnaji v Chrudimi.

ObrazekTurnaj Mladší přípravky 2004 v Chrudimi

 

V sobotu 7. ledna se část naší mladší přípravky (2004 a mladší) zúčastnila halového turnaje v Chrudimi. Turnaj byl kvalitně obsazen, zúčastnila se mužstva FK Mladá Boleslav, FK Vysočina Jihlava, Slovan Havlíčkův Brod, MFK Chrudim 2004, FK Náchod, AFK Pečky, MFK Chrudim 2005 a naši reprezentanti.

V základní skupině jsme se utkali nejdříve s MFK Chrudim 2005. Než jsme se stačili rozkoukat, zaklimatizovat v hale a zažít herní systém prohrávali jsme 3:0. Potom jsme sice snížili Filipem Jelínkem, ale soupeř nás potom dorazil dalšími dvěma góly.

Druhé utkání s týmem AFK Pečky bylo již „fotbalové“. Ještě dvě minuty před koncem utkání jsme vedli 2:1. Závěr patřil ale našemu soupeři, nejdříve vyrovnal a doslova v posledních sekundách rozhodl o svém vítězství. Našimi úspěšnými střelci byli Štěpán Míšek a Václav Michálek.

V posledním utkání ve skupině jsme se poměřili s týmem FK Vysočina Jihlava. Po vyrovnaném průběhu jsme prohráli opět gólem v závěru 0:1.

Ve skupině o 5. až 8. místo jsme se nejdříve utkali s vrstevníky FK Náchod. Úvod patřil našemu týmu a po brankách Jakuba Tlustého a Štěpána Míška jsme vedli 2 : 0. Soupeř se ale nevzdal a srovnal opět v posledních sekundách na 2 : 2.  A poprvé na turnaji došlo na penalty.

Soupeř jednu penaltu  neproměnil, my naopak všechny tři penalty proměnili. Našimi úspěšnými střelci byli Tomáš a Jakub Tlustý a Štěpán Míšek. Vítězství nás poslalo do utkání o konečné páté místo. V něm jsme opět narazili na chlapce  z FK Vysočina Jihlava. V utkání jsme se ujali vedení 1 : 0 střelou Václava Michálka. Další šance jsme neproměnili a soupeř nás potrestal vyrovnáním na konečných 1:1. Malé finále opět musely rozhodnout penalty. Soupeř dvakrát chyboval, my jednou. Rozhodující penaltu proměnil Jakub Musílek a pak mohla propuknout  radost z konečného 5. místa včetně rituálu TIGI-TIGI-TAMBA-MUSA-MUSA-MUSA.

Nejlepším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Štěpán Míšek a na sladkých odměnách si dále smlsli Matěj Tlustý (2007), Anna Jelínková (2005),  Jakub Musílek, Michal Musílek, Filip Jelínek, Václav Michálek, Tomáš Tlustý, Jakub Tlustý, Jan Rožek a Matěj Mareš.

 

Závěrečné hodnocení turnaje:

Kvalitní soupeři, zápas od zápasu lepší výkony,góly, radost, úsměvy, emoce = SPOKOJENOST!!!!

 

Petr Tlustý

Trenér mladší přípravky

pripravka-2004.jpg

.

  Mladší přípravka se loučila s podzimní částí

ObrazekVánoční turnaj Mladší přípravky

 

V úterý 20. prosince se naše Mladší přípravka rozloučila s podzimní části sezóny 2011/2012.

Pro naše hvězdičky jsme zorganizovali vánoční halový miniturnaj. Z nedočkavých 22  fotbalistů (další tři se turnaje nemohli bohužel zúčastnit ze zdravotních důvodů) jsme vytvořili čtyři přibližně  stejně silné týmy, červený, modrý, žlutý a zelený. Všech šest utkání mělo rychlý spád, nasazení, samozřejmě kvalitu a hlavně přineslo 20 gólů!!! Svůj vysoký standard předvedl na tento turnaj delegovaný rozhodčí pan Kolbaba. Bouřlivou diváckou kulisu vytvořili maminky,tatínkové, dědečkové a sourozenci. Za oknem vše sledoval divák podivného fanklubu, v bílém dresu, s křídly a nůší na zádech….

Před vyhlášením výsledků turnaje jsme všem divákům předvedli náš vítězný pokřik TIGI TIGI TAMBA -  MUSA MUSA MUSA. Potom následovala dekorace všech velkými zlatými čokoládovými medailemi a pózování pro akreditované fotografy.  Ale to ještě nebyl konec. O ten se postarala paní Iva Blažková, majitelka třemošnické cukrárny. Na všechny fotbalisty totiž čekal v cukrárně ještě vánoční zmrzlinový pohár. Maminky a tatínkové si zatím u kávy nebo čaje příjemně poklábosili. Potom se teprve všichni s přáním šťastných a veselých vánoc rozloučili.

Na závěr bych rád poděkoval předně všem rodičům za podporu, paní Blažkové za sponzoring,  kolegům trenérům panu Poláškovi, Kolbabovi, Valčíkovi, Smutnému za pomoc a správcům hřiště a tělocvičny panu Klápovi a Oswaldovi za ochotu a trpělivost.

Našim hvězdičkám a všem jmenovaným i nejmenovaným přeji krásné prožití vánoc, pevné zdraví a hodně úspěchů v novém roce.

Na setkání v roce 2012 se těší

Petr Tlustý, Trenér mladší přípravky


Horní řada zleva: Pavel Kolbaba, Petr Tlustý

Prostřední řada zleva : Jakub Tlustý,Karel Zunt,Michal Musílek,Filip Jelínek,Gábina Podaná,Zdeněk Paar,Tomáš Radil,Tomáš Radil,Tomáš Tlustý,Pavel Skokan,Lukáš Staněk,Michal Smutný a Václav Michálek.

Dolní řada zleva : Matěj Mareš,Matěj Tlustý,Štěpán Míšek,Jakub Musílek,Jan Rožek,Pavel Kolbaba,Vojtěch Valčík, Anna Jelínková

Ležící zleva : Tadeáš Oswald, Marek Štajdlerpripravka-2.jpg 

 


.

  Mladší A přípravka sehrála poslední turnaj.

ObrazekK poslednímu turnaji 23. 10. podzimní části sezóny  jsme se vydali na umělku do Chrudimi. K autobusu se dostavili Štěpán Míšek, Jakub Tlustý, Tomáš Tlustý, Tadeáš Oswald, Lukáš Skokan, Pavel, Skokan, Aneta Brožová, Jakub Musílek a Michal Musílek.

 

Bohužel poslední turnaj podzimu se nám vůbec nepovedl, výkonem ani výsledkově.

Nejpovedenější utkání jsme sehráli s týmem Junior Skuteč. I přes převahu a nevyužité šance jsme odcházeli poraženi.

S týmy MFK Chrudim B a MFK Chrudim C jsme ovšem zcela propadli a zaslouženě prohráli. Fotbalových momentů z naší strany bylo velmi málo.

Dílčí neúspěch nás ovšem neodradí.


.

  Mladší přípravka A sehrála další mistr. turnaj

ObrazekZa mrazivého sobotního rána 15. 10. se naši nejmenší fotbalisté vydali k dalšímu turnaji krajské soutěže Mladší přípravky, tentokrát do Slatiňan. Chladné podzimní počasí  se projevilo na marodce týmu. K autobusu se s kulichy na hlavě dostavili Jakub Musílek, Michal Musílek, Lukáš Skokan, Pavel Skokan, Marek Štajdler, Štěpán Míšek, Jan Rožek, Tomáš Tlustý a Jakub Tlustý.

Všechna utkání jsme sehráli pouze s dvěma obránci a dvěmi útočnými trojicemi.

V prvním utkání jsme rozstříleli domácí fotbalisty a i s úroky jsme jim odvedli poslední turnajovou těsnou porážku.

Vyrovnané utkání s týmem Junior Skuteč jsme těsně prohráli.

Závěrečné utkání s týmem SK Holice bylo vrcholem turnaje. Po prohraném prvním poločase jsme stav v druhém poločase opět otočili a utkání s přehledem dovedli do vítězného konce. Ze Slatiňan jsme odjížděli i přes jednu prohru s maximální spokojeností z výkonů.

.

  Mladší A přípravka po dalším turnaji.

ObrazekV sobotu 8.10.se naši nejmenší fotbalisté (a jedna fotbalistka) představili na domácí půdě.

První utkání jsme s FK Přelouč prohráli i přes slibné vedení po prvním poločase. Druhé utkání jsme sehráli s MFK Chrudim B a po nejlepším výkonu v sezóně jsme se se soupeřem rozešli smírně. Závěrečné utkání chladného dopoledne jsme s týmem SK Slatiňany těsně prohráli. Celý turnaj jsme  střídali kompletní dvě šestky (5+1).

Oku náročného třemošnického diváka nemohly uniknout fotbalové momenty. Jako trenéři se zaměřujeme na individuální herní činnost jednotlivce, kterou jednoznačně povyšujeme v této kategorii nad konečný výsledek utkání!!!

Závěrečný týmový rituál si v sobotu zakřičeli Aneta Brožová, Michal Musílek, Jakub Musílek, Marek Štajdler, Daniel Krška, Lukáš Skokan, Pavel Skokan, Jan Rožek, Štěpán Míšek, Tadeáš Oswald, Tomáš Tlustý a Jakub Tlustý.


.

  Mladší přípravka A odehrála 4 turnaj.

ObrazekV dalším turnaji krajské soutěže Mladší  přípravky pořádaném MFK Chrudim jsme se utkali s domácím mužstvem MFK Chrudim C, SK Pardubičky a SK Slatiňany.

S domácím mužstvem jsme nešťastně těsně prohráli, zbylá dvě  utkání jsme vyhráli. Za zmínku stojí utkání s týmem SK Pardubičky, kdy jsme utkání otáčeli z velmi nepříznivého stavu. Tento vítězný obrat naše mladé předvedlo již poněkolikáté!  Bojovné srdíčko našich nejmenších budiž příkladem našim dospělým fotbalistům.

Tým bojovníků tvořili Aneta Brožová, Pavel Skokan, Lukáš Skokan, Tomáš Tlustý, Jan Rožek, Jakub Tlustý, Štěpán Míšek, Michal Černil, Tadeáš Oswald, Jakub Musílek, Michal Musílek a benjamínek Matěj Tlustý.

Příští turnaj v sobotu 6.10. pořádá náš oddíl, přijďte podpořit naše nejmenší fotbalisty na domácí půdě!!!


.

  Mladší přípravka A má za sebou 3. turnaj.

Obrazek

V neděli 25. 9. se naši nejmenší fotbalisté poprvé představili na domácím hřišti. Bojovného ducha předvedli Aneta Brožová, Michal Musílek, Jakub Musílek, Lukáš Skokan, Pavel Skokan, Tadeáš Oswald, Marek Štajdler, Martin Rybenský, Tomáš Tlustý, Jakub Tlustý, Štěpán Míšek a Jan Rožek.

Po utkání s MFK Chrudim B a SK Holice jsme odcházeli ze hřiště  se sklopenými hlavami jako poražení. Pocit vítězství a ryk vítězného rituálu jsme si ale užili  po posledním utkání s týmem SK Pardubičky.


.

  Mladší přípravka na 2. turnaji.

Obrazek

Na druhém turnaji Krajské soutěže Mladších přípravek  v Přelouči se naše družstvo představilo ve složení Jakub Musílek, Pavel Skokan, Lukáš Skokan, Karel Zunt,Marek Štajdler,  Tadeáš Oswald, Martin Rybenský, Jan Rožek, Tomáš Tlustý, Jakub Tlustý, Štěpán Míšek a benjamínek Matěj Tlustý (2007). Se soupeři jsme sehráli  vyrovnaná utkání.

Utkání s domácí Přeloučí a týmem Junior Skuteč jsme prohráli, ale v posledním utkání s týmem SK Pardubičky jsme se dočkali vítězství.

Všichni se těšíme na turnaj na našem domácím hřišti v neděli 25. 9. 2011


.

 Mladší přípravka A odehrála první turnaj.

ObrazekV neděli 11. 9. vstoupilo v Holicích do soutěže Krajské miniligy i družstvo Mladší přípravky A ( 2003, 2004 a mladší)

V prvním utkání jsme zvítězili nad MFK Chrudim, a další utkání s Holicemi a Přeloučí jsme prohráli.

V zápasech nastoupili Marek Jeřábek, Lukáš Skokan, Petr Krátký, Michal Musílek, Jakub Musílek, Jan Rožek,Tomáš Tlustý, Jakub Tlustý, Štěpán Míšek a dva benjamínci Matěj Tlustý a Tomáš Rožek (2007).


.