Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Mladší přípravka B

Mladší přípravka ŽSK Třemošnice B (ročník 2003 a ml.)
hrají Okresní přebor
 - okres Chrudim / Sezona 2011 / 2012

Realizačný tým : 

Los jaro 2012 :

Mladší přípravka B : Okresní přebor 

Mužstva mladší přípravky B v okresním přeboru :
Sokol Krouna, SK Vítanov, SK Chrast, TJ Mezilesí Načešice, FC Zaječice,
ŽSK Třemošnice B, TJ Luže B, SK Chroustovice, Sokol Holetín, MFK Chrudim C
.
Los jaro 2012 mladší přípravky B :

11. kolo
- neděle 15. 4. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 30 hodin
Pořadatel : Chrast
Startují : SK Chrast, ŽSK Třemošnice B, TJ Luže

SK Chrast - Třemošnice B (9 h.), Třemošnice B - Luže (10 h.)

12. kolo - neděle 22. 4. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 30 hodin
Pořadatel : Zaječice
Startují : Zaječice, SK Chrast, ŽTSK Třemošnice B

Zaječice - Třemošnice B (9 h.), Třemošnice B - SK Chrst (10 h.) 

13. kolo - neděle 29. 4. 2012 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : Třemošnice
Startují : ŽSK Třemošnice B, Mezilesí Načešice, Sokol Krouna

Třemošnice B - Načešice (9 h.), Krouna - Třemošnice (11 h.)

14. kolo - neděle 6. 5. 2012 - začátek v 13 hodin - odjezd v 11. 15 hodin
Pořadatel : Kameničky
Startují : Sokol Holetín, ŽSK Třemošnice B, SK Chrast

Holetín - Třemošnice B (13 h.) , Třemošnice B - Chrast (14 h.)

15. kolo - sobota 12. 5. 2012 - začátek ve 10 hodin - odjezd v 8. 30 hodin
Pořadatel : Chroustovice
Startují : SK Chroustovice, FC Zaječice, ŽSK Třemošnice B

Zaječice - Třemošnice B (10 h.), Třemošnice B - Chroustovice (11 h.)

16. kolo - sobota 19. 5. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 30 hodin
Pořadatel : Hrochův Týnec
Startují : MFK Chrudim C, Sokol Krouna, ŽSK Třemošnice B

Chrudim C - Třemošnice B (9 h.), Třemošnice B - Krouna (10 h.)


17. kolo - neděle 27. 5. 2012 - začátek v 14 hodin - odjezd v 12. 15 hodin
Pořadatel : Kameničky
Startují : Mezilesí Načešice, Sokol Holetín, ŽSK Třemošnice B

Načešice - Třemošnice B (14 h.), Třemošnice B - Holetín (15 h.)

18. kolo - neděle 3. 6. 2012 - začátek v 10 hodin - odjezd v 8. 30 hodin
Pořadatel : SK Vítanov
Startují : Načešice, Vítanov, ŽSK Třemošnice B

Načešice - Třemošnice B (10 h.), Vítanov - Třemošnice B (11 h.)

19. kolo - neděle 10. 6. 2012 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : ŽSK Třemošnice B, Sokol Krouna, SK Vítanov


Třemošnice B - Krouna (9 h.), Vítanov - Třemošnice B (10 h.)





.
 

 

 

.           

 


 1. kolo - neděle 28. 8. 2011 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : Prosetín
Startují : ŽSK Třemošnice B, TJ Luže, SK Chroustovice

Třemošnice B - Luže, Luže - Chroustovice, Chroustovice - Třemošnice B

2. kolo - neděle 4. 9. 2011 - začátek v 10 hodin - odjezd v 8. 45 hodin
Pořadatel : SK Chroustovice
Startují : SK Chroustovice, TJ Mezilesí Načešice, ŽTSK Třemošnice B

Chroustovice - Načešice, Načešice - Třemošnice B, Třemošnice B - Chroustovice

3. kolo - neděle 11. 9. 2010 - volno
Pořadatel : Volno

4. kolo - sobota 17. 9. 2011 - začátek v 10 hodin - odjezd v 8. 45 hodin
Pořadatel : Hrochův Týnec
Startují : MFK Chrudim C, Sokol Holetín, ŽSK Třemošnice B

Chrudim C - Holetín, Holetín - Třemošnice B , Třemošnice B - Chrudim C

5. kolo - neděle 25. 9. 2011 - začátek ve 14 hodin - odjezd v 12. 30 hodin
Pořadatel : Kameničky
Startují : Sokol Holetín, FC Zaječice, ŽSK Třemošnice B

Holetín - Zaječice, Zaječice - Třemošnice B, Třemošnice B - Holetín

6. kolo - sobota 1. 10. 2011 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : Prosetín
Startují : ŽSK Třemošnice B, SK Vítanov, MFK Chrudim C

Třemošnice B - Vítanov, Vítanov - Chrudim C, Chrudim C - Třemošnice B

7. kolo - sobota 8. 10. 2011 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : Hrochův Týnec
Startují : MFK Chrudim C, SK Chrast, ŽSK Třemošnice B

Chrudim C - Třemošnice B, Třemošnice B - Chrast, Chrast - Chrudim C

8. kolo - neděle 16. 10. 2011 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : FC Zaječice
Startují : FC Zaječice, TJ Luže, ŽSK Třemošnice B

Zaječice - Třemošnice B, Třemošnice B - Luže, Luže - Zaječice

9. kolo - neděle 23. 10. 2011 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : ŽSK Třemošnice B, SK Vítanov, SK Chroustovice


Třemošnice B - Vítanov, Vítanov - Chroustovice, Chroustovice - Třemošnice B

10. kolo - sobota 29. 10. 2011 - začátek v 10 hodin - odjezd v 8. 45 hodin
Pořadatel : SK Chroustovice
Startují : SK Chroustovice, FC Zaječice, ŽSK Třemošnice B

Chroustovice - Zaječice, Zaječice - Třemošnice B, Třemošnice B - Chroustovice