Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší přípravka ŽSK Třemošnice (2004 / 2005 a ml.)
Krajský přebor - Pardubický kraj
Sezona 2012 / 2013



Trenéři mladší přípravky ročník 2003 / 2004 a ml. :

Tlustý Petr - trenér (Licence B UEFA) - mob.  602268860 -
petr.tlusty@iol.cz
Polášek Luboš

Mužstva krajské soutěže mladší přípravky :

Mužstva skupiny A : SK Holice, Junior Skuteč, Sokol Dobříkov, FK Přelouč, SK Pardubičky, SK Spartak Slatiňany, FK Agria Choceň, ŽSK Třemošnice

Los podzim starší a mladší přípravky podzim 2012 :

1. kolo
- neděle 16. 9. 2012 - začátek v 13 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : FK Přelouč, SK Holice, Sokol Dobříkov, ŽSK Třemošnice

2. kolo - sobota 22. 9. 2012 - začátek v 9 hodin, odj. 7. 45 h.
Pořadatel : FK Přelouč
Startují : FK Přelouč, SK Pardubičky, FK Junior Skuteč, ŽSK Třemošnice

3. kolo - neděle 30. 9. 2012 - začátek v 9. hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : SK Pardubičky, SK Holice, FK Agria Choceň, ŽSK Třemošnice

4. kolo - neděle 7. 10. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : SK Spartak Slatiňany
Startují : SK Spartak Slatiňany, SK Pardubičky, Sokol Dobříkov, ŽSK Třemošnice

5. kolo - sobota 13. 10. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd 7. 15 hodin
Pořadatel : FK Agria Choceň
Startují : FK Agria Choceň, Spartak Slatiňany, FK Přelouč, ŽSK Třemošnice

6. kolo - sobota 20. 10. 2012 - začátek v 9 hodin, odjezd 7. 45 h.
Pořadatel : SK Spartak Slatiňany
Startují : Spartak Slatiňany, SK Holice, FK Junior Skuteč, ŽSK Třemošnice

7. kolo - sobota 27. 10. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 15 hodin
Pořadatel : FK Agria Choceň
Startují : FK Agria Choceň, FK Junior Skuteč, Sokol Dobříkov, ŽSK Třemošnice


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA, 2012/2013  
   
P.č. Jméno ročník Rodné číslo  
1. Rožek Jan 2004 0409228655  
2. Tlustý Tomáš 2004 0412023953  
3. Tlustý Jakub 2004 0412023964  
4. Michálek Václav 2004 0412208610  
5. Oswald Tadeáš 2004 0404228715  
6. Pompa Josef 2004 10.11.2004  
7. Marek Daniel 2004    
8. Dočekal Tomáš 2004 26.5.2004  
9. Radil Tomáš 2004 0408088648  
10. Valčík Vojtěch 2005 0511248595  
11. Míšek Štěpán 2005 0507201156  
12. Tlapák Marek 2005 0502190623  
13.  Smutný Michal 2005 0512041145  
14.  Kružíková Adéla 2004 17.5.2004  
15. Šmídová Zuzana 2004 0454168704  
16. Pompa Josef 2004 10.11.2004  
17. Tlustý Matěj 2007 0727101155  
18. Málek Josef 2005    
19.