Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší žáci / Hodnocení

.
Zhodnocení podzimní části ročníku 2011 - 2012 Krajského Přeboru
starší žáci ŽSK Třemošnice

Po počátečních obavách, kdy jsme v létě nevěděli co a hlavně s kým budeme předvádět ve vyšší soutěži, kterou pro Třemošnici po roce vykopali víceméně hráči r. 1996 pod vedením p. Holase a Broma, jsem mile překvapen co se umístění týče, ale i co se týče předváděných výkonů. Hlavní devizou bylo angažování tří hráčů z nedalekých Žlebů ( Podaný, Vašíček a Josef Lebduška ). Mínusem pak bylo to, že jedni z nejlepších hráčů Marek Lebduška a Šindelář měli závazky ke svým „novým“ klubům na střídavé starty k Čáslavi resp. Pardubicím. K dispozici mateřskému oddílu tak byli jen na část sezony. Podobně to je i s Musilem z Heřmanova Městce, který naopak „svému“ Heřmaňáku dává přednost. Bohudík jsme se vždy k zápasu sešli v dostatečném počtu snad jen do Hlinska nás odjelo pouze deset a byli jsme nuceni si vypomoci několka mladšími kolegy, za což děkuji jejich trenérskému kvartetu. Herně jsme zaostali snad jen v zápase s lídrem soutěže Litomyšlí, se kterou jsme prohráli rozdílem třídy 7:0. V ostatních zápasech ať už dopadly jakkoliv jsme sehráli dobré partie a i v posledním zápase v Pardubicích, který výsledkově nedopadl nejlépe jsme herně určitě nepropadli. Nakonec důkazem je průběžné  5. místo 22 bodů a skore 31:29. O naše branky se postarali: Adam 10, Mára 6, Mejldlo a Pody po 4, Sása, Češka, Filip, Pipin, Čertík, Široký a Nudle po 1.Mrzí mě však, že všechny prohry byly s týmy, které jsou v tabulce před námi ( a ještě s Ústím n/O… ).

Do hry během podzimu zasáhlo všech 18 starších žáků, kteří byli k dispozici a samozřejmě několik mladších ale… Michal Malý zatím pauzíruje a pomohl nám prakticky jen v Hlinsku, Velebného tréninková morálka ale i zápasová zrovna ideální není, Mach po šesti kolech skončil nejprve ze zdravotních důvodů, pak i osobních, ale tam bude problém ještě jinde, což jepro něho i pro tým veliká škoda.  O hráčích se střídavými starty jsem se již zmínil. Kopačky oprášil po několika letech i Češka, který nám pomohl v brance i na hřišti a přestože i on sám ví, že se fotbalem asi živit nebude i jemu patří poděkování. Největším problémem bylo právě obsazení postu brankaře. Přestože Podaný přišel s úkolem střílet branky, byl nucen toto místo zaujmout právě on. Nutno podotknout, že se tohoto úkolu zhostil více než dobře. Zde musíme přes zimu zapracovat. Při ideální konstelaci má tento tým s osou Široký, Musil, Adam Šťastný, Marek Lebduška, Šindelář a samozřejmě ostatní na to hrát v horní části tabulky a 5. místo minimálně udržet.

Do jarní části sezony je nutno sehnat spolehlivého brankaře, aby se Podaného síla mohla projevit v útoku. Pak také vyřešit s absentujícími hráči jak moc se chtějí zapojit a tým možná doplnit třeba Víťou Svobodou, který si s námi již zahrál na předsezonním turnaji v Rosicích a projevil zájem se zapojit aktivněji.

Závěrem chci všem bez vyjímky, kteří se na podzim jakkoli zapojili poděkovat a věřím, že po poctivé práci přes zimu budeme v jarních bojích předvádět alespoň podobné výkony a výsledky jako doposud. A v neposlední řadě bych na tribuně rád viděl víc diváků. Vždyť především pro ně tuto krásnou hru provozujeme.
.

Na konci sezony zodpověděl kapitán mužstva Adam Šťastnéný několik otázek.
 
 
Jak bys zhodnotil podzimní část sezony ?

Podzimní sezóna proběhla velmi dobře,i na občasné nedostatky hráčů.Všichni jsme se snažili dát do zápasů srdíčko a nejlepší výkon.A náš výkon byl oceněn v 5 míste tabulky krajského přeboru.

Jak se dařilo tobě osobně a co bys chtěl zlepšit ?

Na začátku sezony se mi moc nedařilo,často jsem nepromenoval důležité šance. Po té co můj spoluhráč dal v 1. zápase 3 goly ... se mi zvedlo sebevědomí a začal sem také střílet goly.Téměř v každém zápase.Chtěl bych zlepšit docházkyna treningy, protože nás chodí velice málo a nové kvalitní hráče.

S trenérem Kolbabou ses setkal poprvé, jaká je s ním spolupráce?

S panem Kolbabou jsem se znal už dříve,jsem s ním velice spokojený. Alechtělo by to aspon ješte 1 trenéra, aby v tom pan Kolbaba nebyl sám, protože ve 2 se to lépe táhne.

Na čem je nutno zpracovat v zimní přípravě ?

Na ruzných taktikách,zlepšení nahrávek a také střel.

Jaké jsou cíle pro jaro ?

Udržet se mezi 1 - 5 žebříčkem kraje.