Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všeobecná diskuse

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky!!!

(OKI, 23. 8. 2012 15:49)

Díky za vystavení výsledku a dokonce i krátký článeček. Velká gratulace a poděkování fotbalistům za postup do dalšího kola. V kombinaci se soutěží to musí být docela náročné.....

Ach jo...

(OKI, 23. 8. 2012 12:43)

Je čtvrtek odpoledne a člověšk není schopen se nikde dozvědět jak dopadl pohárový fotbalový zápas ŽSK Třemošnice - Hlinsko. žádné info není ani na stránkách v tuto dobu, tedy druhý den po utkání a dokonce ani v "Chrudimském deníku". Zde na stránkách bych to ještě pochopil, ne vždy je čas rychle reagovat, ale to že není žádná informace na druhý den ani v "Chrudimském deníku" se mi jeví jako silně neprofesionální.... nezbývá btedy než čekat.....

A je to doma!!

(PBV, 18. 8. 2012 17:01)

Hoja, hoja hój!!!! Hoja hoja já!!!! Jdeme do toho a vítězství je naše!!!

Třemošnice do toho !!!!!

(Fanoušek, 17. 8. 2012 13:09)

Třemošnice musí v sobotu vyhrát.... Fan public musí přijít a hojně podporovat naše kluky. Takže Třemošnice do toho!!! Hurá !! Hurá!! Jsme lepší jak Heřmaňák..... Vítězství je naše!!!

Postup v poháru nic víc !

(Fanoušek ŽSK, 2. 8. 2012 17:55)

Doufám že nevypustíte pohár v Zaječicích (3. třída), čeká se rekordní návštěva a mnoho vašich fanoušků přijede z okolí !!! To by byla ostuda jako hrom.

Pozvánka na turnaj v Malých Výklekách!

(Hojda, 2. 7. 2012 22:06)

Dobrý den,
chtěl bych vás pozvat na turnaj v malé kopané HoKo Cup v Malých Výklekách!(u Chlumce n. C)
Turnaj se koná ve dnech 28.-29.července 2012
Dvoudenní turnaj malé kopané (4+1) spojený s večerní PÁRTY od 20:00!
Slož team snů a přijeďte nám ukázat, jak se hraje fotbal...
- 40 teamů
- Hodnotné ceny
- Večerní - noční program
- Kýta na ohni a spousta piva
- Stanové městečko hned vedle hřiště
- startovné 1000,- (do 15.července)
pro přihlášení teamů a další podrobné info volejte nebo pište:
Jan Kobližek tel: 776880090 email: jan.koblizek@gmail.com
Martin Hodyc tel: 736114143 email: martin.hodyc@gmail.com
těšíme se na Vaši účast...

Reakce.

(Tomáš Jambor, 25. 5. 2012 11:10)

Vážení, asi bych měl reagovat na názory, které mne přímo oslovují ( pan T.Dlna) a tak činím. Chtěli jste slyšet nějaké vysvětlení a zároveň tím odpovím i tomu nepodepsanému. S čistým svědomím i vědomím.

1. Jsem rád, že konečně funguje diskuze a upozorňuji všechny, že jsem nikdy nebyl zastáncem zrušení této rubriky. O to se v průběhu 3 let postaral pan Teplý přes různé prostředníky, a to celkem 2x a to i když autorem některých napadajících příspěvků byl právě on pod různými pseudonimy. Prostě se mu znelíbily pravdivé reakce na tyto příspěvky.

2. někdy v polovině června 2011 - po závěrečném večírku a projevu trenéra ve stylu " malého Napoleóna" jsem se rozhodl ukončit činnost manažéra A mužstva a o nikoho se nestarat. Domníval jsem se, že se o mne nikdo nebude otírat ani starat také. To jsem se však přepočítal a vyvrcholením bylo vystoupení jednoho "možnápříznivce" vůči mé osobě na utkání v HM. Proto nechci, abych byl s výsledky v přípravě i podzimní sezóny nějak spojován.

3. Dotyčnému T.Dlnovi mohu odpovědět také na jeho argument o mém postoji k postupu do divize.
Nikdy jsem neřekl a ani nechtěl nějakou divizi do Třemošnice. Jelikož v sezóně minimálně 15 utkání v divizi C osobně návštívím, tak vím, že bychom tam neměli co dělat ani v nejvrcholnější formě. Můj názor a názor funkcionářů KFS je stejný a domnívám se že správný. Zde je patrný rozdíl minimálně ve dvou třídách a zároveň v jedné nule navíc v rozpočtu klubu. Navíc 90% hráčů jsou drazí "žoldáci".
Naopak jsem zastával názor, že krajský přebor je hraniční soutěž, kterou lze hrát se svými odchovanci s minimem doplnění z jiných oddílů.

4. Proč je stav takový - můj názor a několika zúčastněných : za tři roky se "neosvěžila" krev mužstva, kterému po tříletém vynikajícím fungování zákonitě musel dojít dech. Jediné příchody byly- Petr Hanousek a Milan Žďánský. Tento systém přitom neprosazuje snad ani jediné mužstvo od B třídy až k inkriminovanému krajskému přeboru. A to je málo. Chybělo zapracovávání nadějných dorostenců a ... nebudu dále rozebírat.
Protože jsem toto nechtěl akceptovat a chtěl zřídit nápravu, stal jsem se terčem kritiky a "toho" zlého v mužstvu. Přitom současný stav je jen vyustěním tříletého systému a né jedince.
Dále zdravotní problémy hráčů,školy, minimální tréninková účast, uspokojení a dále v neposlední řadě naše poloha ( konec okresu a kraje)...jistě víte jak nás v KP chtějí a co tím myslím.
Nehledejte v tom žádné spekulace ani moudra - to je realita, kterou můžeme podložit příběhy mnoha dalších mužstev. V nadsázce - Slávia, Bohemians atd..

5. Když už jsme u rozhodčích - napadlo mne několik neznalých věci z toho, že jsem poštval rozhodčí na naše kluky. Ale zásadní okamžik, to co rozhodčí poštvalo proti nám, byl zveřejněný celostránkový článek v Chrudimském deníku. Zjistěte si, kdo byl jeho autorem a pak obviňujte.

6. Závěrem : jeden hráč našeho mužstva mi řekl výrok jednoho z trenérů před začátkem sezóny, který před ním pronesl k druhému z nich : "...pojď už odsuď pryč, jde to tady do pr***e ...".
Někdo to dělá z lásky a spíše do klubu nosí a nic nebere. Někdo to dělá proto, aby jenom bral, možná finance ano, ale nemůže si odnést morálku, sebevědomí, um, fyzičku a hlavně nadšení hráčů.

Doufám, že jsem vysvětlil vše tak jak si to myslím já. Vždy jsem za hráči i trenéry stál, jen chyběla společná řeč k řešení situace s ročním předstihem. Později se už nic nedožene.

Re: Reakce.

(Jaroslav Chvátal, 2. 6. 2012 23:31)

Chtěl bych panu Jamborovi poděkovat za vyčerpávající informace.

zeptejte se...

(T. Dlna, 16. 5. 2012 19:55)

ano zeptejte se pana TJ, kde se stala chyba...dobře fungující mužstvo, které neskončilo náhodou na třetím místě, takhle roze.rat???pokud měl s někým v týmu rozepře, mohlo se to vyřešit, určitě by se něco našlo.Za to přišlo střídání trenérů netrenérů, machinace ve vedení atd...tomuto člověku to patří obzvlášť, ten jediný vykřikoval do "světa", že tým na divizi, pořád se mu něco nelíbilo atd...takže asi tak.

Re: zeptejte se...

(john, 24. 5. 2012 22:50)

Zapoměl jste na to, pane Dlne, že ten TJ u mužstva už od 13.6.2012 nebyl a ani se nestaral. Je vidět, že máš přehled. Trenéry dosazovalo tehdejší vedení a viníci zdrhli jako prašiví psi. Proč je někdo vůbec od toho co provedli pustil? Měli si to dolízat, když to rozlízali. Ale to jsou jen hpštapleři -jednou tady a když se nezadaří tak zase někde jinde.

Re: Re: zeptejte se...

(john, 24. 5. 2012 22:58)

Omluva. 13.6.2011

zeptejte se

(pepe, 16. 5. 2012 22:05)

Souhlasím,pořád měl někdo problém.Ať se ten dotyčný podívá na sestavu,kdo vykopal postupy,to se nechci dotknout náhradníků,včetně jich,pan Teplý přivedl hráče,kteří ke konci někomu neseděli,fotbal je o partě a ta byla,včetně těch náhradníků.Nikdy nedáte dohromady 11 fotbalistů ale dát dohromady typy hráčů,pro hru se kterou dobývala Třemošnice okolní stadiony.Dnes je situace,né divize ale A třída,konec jedné pohádky.

Re: zeptejte se

(john, 24. 5. 2012 22:43)

Ano. Dovedl Škopka - za tři roky asi 10 tréninků a Hluchníka, který se dosti vážně zranil a vypadl taktéž z formy. Ostatní je propadli tomu, čemu se říká sebeuspokojení. Bez trénování se nedá kopat ani okresní přebor a talent se časem vytratí !!!

Na historii nelze stavět

(fanda, 18. 5. 2012 16:07)

Jestli něco vím, tak určitě to, že p.Teplému "sláva" přerostla přes hlavu a vše se stalo jenom jeho zásluhou. Proč neuhrál ze začátku soutěže s hráči "které si přivedl" ( pepe níže ) nějaké body ? Ono totiž druhý rok v soutěži bývá nejtěžší a trocha pokory ze strany trenéra by neškodila. Ona ta postupová a výsledková euforie časem vyšumí a musí se začít trénovat o něco víc a ne hřešit na minulost "když to šlo do teď, tak to půjde i nyní". Vše dále byl jen omyl za omylem. Nyní je třeba mužstvo stabilizovat, zapracovat šikovné dorostence, dobře posílit no a v I.A se uvidí.

Live TV přenosy z celého světa zdarma non-stop

(sportchat, 11. 5. 2012 10:17)

živě na: http://sportchat.webnode.cz/

Jako ze sci-fi

(kakabus, 20. 4. 2012 14:43)

"Zato nad Třemošnicí se zavřely vody...", končí aktuální reportáž tuším, že v "Chrudimském deníku". Je to vážně neuvěřitelné. Mužstvo které ve dvou sezónách o sobě postoupilo o třídu výše, aby se nakonec usadilo na nádherném třetím místě v krajském přeboru, dřepí hned v sezóně následující na posledním místě s ubohými sedmi body. To, že na jaře ještě nezískalo ani jeden jediný bod je jen dokreslením, čehosi, co by mělo být náležitým způsobem popsáno a definováno. Osobně jsem hluboce přesvědčen o tom, že každá fanoušek třemošnického týmu by si od odpovědných funkcionářů zasloužil odpověď alespoň na základní otázku: "CO SE STALO?" Člověk by čekal nějaké veřejné oficiální vyjádření po tristní podzimní části - ale ticho po pěšině. Toto setrvalé ticho trvá do těchto chvil. A tak se jen tak sám pro sebe ptám, najde někdo z odpovědných funkcionářů třemošnického oddílu kopané odvahu nám nezainteresovaným fanouškům prozradit, resp. objasnit, jakými záhadnými cestičkami se jmenované mužstvo dostalo tam kam se dostalo?

V skrytu duše doufám, že se k tomuto podnětu někdo kompetentní vyjádří. Předem za to děkuji a přeji všem kolem třemošnického fotbalu lepší zítřky.

Re: Jako ze sci-fi

(Petr Tlustý, 24. 4. 2012 23:25)

Vážený pane kakabus,
sám se považujete za nezainteresovaného fanouška třemošnického fotbalu, takže určitě nechybíte na žádném utkání našeho mužstva dospělích, máte oči a alespoń minimální osobní zkušennost aktivního sportovce. Existují určitě objektivní příčiny současného stavu, ale i "zaručené" fanouškovské pohledy. Daleko více než absence tiskového mluvčího (aby pro Vás učinil tiskové prohlášení) a ředitele sportovního úseku (aby pro Vás připravil kvalifikovanou analýzu) nás vedle stavu mužstva dospělích trápí nedostatek trenérů, nebo alespoň aktivních a zodpovědných pomocníků u mládežnických družstev. Nezapojíte se?
Pane kakabusi, vraťte se do reality! Taky jsem se nikde nedočetl analýzu, proč Sparta ztratila desetibodový náskok a Bohemka nevyhrála už 10 nebo kolik zápasů po sobě.
Mimochodem, postoupila Chelsea.....Zaslouženě nebo nezaslouženě?
Bývalý aktivní fotbalista, trenér , člen výboru a fanoušek

Re: Re: Jako ze sci-fi

(kakabus, 25. 4. 2012 2:25)

Děkuji pane Tlustý za vaší odpověď na kterou Vám hned také odpovídm. Víte být fanouškem nějakého mužstva krajského přeboru neznamená, že v daném místě musím bydlet. Víte já bydlím zhruba 400 kilometrů od Třemošnice, takže považte že těžko budu chodit na místní zápasy Vašeho mužstva, ale to mi nebrání v tom být jeho fanouškem. Toliko k úvodu Vaší odpovědi.

A nyní dále. Ve svém příspěvku jsem nežádal tiskové prohlášení, ale normální oficiální zhodnocení podzimní sezóny obsahující jistou dávku objektivní sebereflexe směrem ven. Ono to totiž normálně bývá dost dobrým zvykem. Víte on Váš klub sleduje poěmrně hodně lidí z míst, které byste vůbec nečekal. Tito lidé nemohou chodit na zápasy Vašeho mužstva pochopitelně, ale velmi pozorně sledují jeho úspěchy a neúspěchy.

Takže promiňte, ale přijde vcelku logické, že když my co z velké dálky sledujeme vývoj ve výsledkové listině dost dobře můžeme těžko pochopit co se stalo, že v jedné sezóně je ŽSK na třetím místě se 48 body a hned v sezóně následující má pár kol před koncem pouhých 7 bodů na posledním místě tabulky.

Srovnávání se Spartou, nebo Bohemkou mi přijde, promiňte mi ten výraz poměrně stupidní. Pominu-li, že se jedná o zcela jiné prostředí, pak jen pár fakt: Bohemka loni skončila na sedmém místě se 43 body tuším. Nyní na místě čtrnáctem, ale uhrála 20 bodů (mít tolik bodů, byli bychom sice nyní na místě předposledním, ale stále drželi krok s mužstvy nad sebou). Sparta loni skončila druhá s 68 body a v současné době je opět druhá tuším že s 54 body. Takže nerozumím co srovnáváte.

Chelseu už vůbec nezmiňuji, neboť zde jakékoliv srovnání mi již vážně příjde zcela mimo mísu.... :-)

Abyste mi dobře rozumněl. Původní příspěvek byl jenom prstý dotaz pro lidi žijící stovky kilometrů od Třemošnice nemaje potuchy co se děje. Mimochodem podívejte se do statistik vašeho kraje a zkuste najít podobný případ. Tedy mužstvo které je v jedné sezóně třetí (48 bodů) a hned v sezoně následující padá dolů...

Škoda, vidím, že se odpovědi nedočkám. Do mládežnického tréninku bych se rád zapojil a dokonce si myslím, že by mne to bavilo, ale pochybuji, že mi budete platit 3x týdně cestovné z Rakouska do Třemošnice a nazpátek. Pane Petře nic ve zlém, mějte se hezky. Vidíte, máte fandy i v zahraničí....

Re: Re: Re: Jako ze sci-fi

(Petr Tlustý, 25. 4. 2012 15:50)

Takže posílám zdravici do Tyrol a pohádku o jednom vzdáleném fanouškovi třemošnické kopané na úpatí Alp, ANONYMNÍM KAKABUSOVI, vám nevěřím.
Ostatní bez komentáře.

TSCHÜSS

stejně to je dálka

(jahoda, 1. 4. 2012 11:46)

jo kluci už se vám to blíží:-):-):-):-):-)