Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsl. zimní příprava / mládež

.

Starší žáci vyhráli nad Sokolem Třebeš.

Obrazek

Starší žáci hráli v sobotu 17. 3. přípravném utkání.

Sokol Třebeš - ŽSK Třemošnice - 0 : 3 (0 : 2)
Branky : Podaný, Svoboda, A. Šťastný 


V nádherném sobotním dopoledni sehráli starší žáci generálku před sezonou se Sokolem Třebeš, hrajícího KP královéhradeckého kraje na UMT v Malšovcích. K zápasu jsme odjeli téměř kompletní. Chyběli jen Šindelář, Velebný, Marek Lebduška a Češka.

V první půli, kdy se sestav podobala takřka ideálu, jsme soupeře do nebezpečnější akce příliš nepustili a naopak jsme i vstřelili dvě pěkné branky Podaným a Svobodou. Ve druhé přišlo několikeré střídání a místy to mírně drhlo, ale i tak jsme občas se štěstím branku neobdrželi a Adam Šťastný navíc výhru pojistil třetí brankou.

Nyní budeme v týdnu trénovat v úterý a ve čtvrtek vždy v 16:00 na trávě a v neděli nás již čeká první mistrák v Litomyšli s odjezdem v 7:30.

Sestava: Pilný-Vašíček, Široký, Musil, Novák-Filip, Šťastný Adam, Mikyska, Bém-Svoboda, Podaný (Šťastný Radek, Procházka, Mejtský, Krčmář, Lebduška Josef)


.

Starší žáci hráli v Novém Bydžově.

Obrazek

Starší žáci hráli 14. 3. přípravném utkání.

FK Nový Bydžov  - ŽSK Třemošnice - 3 : 1 (2 : 0)
Branky : Podaný

 
V rámci tréninku odehráli starší žáci ve středu přípravný zápas s mužstvem FK Nový Bydžov na jeho UMT, který je v současné době na 6. místě tabulky české ligy U14 sk. C. S tímto soupeřem jsme se již střetli na halovém turnaji v Chlumci n/C, ale velký fotbal je o něčem jiném. Přestože jsme nastoupili bez Musila (hory), Šindeláře (menší chirurgický zákrok), Máry Lebdušky (povinnosti v FK Čáslav) a několika dalších hráčů, odehráli jsme slušný zápas. V sestavě se objevila potencionální posila z Golčova Jeníkova Martin Novák a nepočínal si na místě stopera vůbec zle. Tak jako tak na nás domácí vlítli pěkně zostra a svým napadáním a presinkem nás nenechali mnoho vytvořit. Bohužel již ve 3. minutě se připletl Krčmář Širokému do odkopu a domácí hráč neměl větší problém otevřít skóre 1:0. Postupně přicházely velice pěkné akce domácích a hlavně kolmice za obranu, s čímž jsme si nevěděli příliš rady. Jedna z nich se ujala ve 25. minutě a bylo tu poločasových 2:0. Nutno podotknout, že domácím často ale chyběla finální přihrávka, Široký s Novákem dobře bránili nebo úřadoval uzdravený Podaný v brance. Ale i naše šance Svobody či Adama Šťastného volaly po gólu.

Do druhé půle domácí prostřídali a hra se mírně vyrovnala. Přesto opět po krásné kolmici zvýšili v 50. minutě na 3:0. Ale i my jsme se osmělovali a tak jsme byli odměněni v 60. minutě, kdy po několika narážečkách snížil Podaný (ve 2. půli se na několik minut posunul do útoku) na konečných 3 : 1.

Soupeř nás sice přehrál, ale i tak jsme nechali na hradecku snad slušný dojem. Na tuto stranu se vydáme i v generálce, když v sobotu 17.3. v 10:30 odehrajeme zřejmě poslední přípravu se Sokolem Třebeš (KP hradecka) na UMT v Malšovicích. Trasa mikrobusu, časy jsou orientační: Žleby 8:30, Ronov 8:35, Třemošnice 8:45, Prachovice 8:55, H. Městec 9:05 a Jezbořice 9:10!

Sestava : Podaný - Lebduška Josef, Široký, Novák, Krčmář - Mikyska, Šťastný Adam, Filip, Bém-Svoboda, Mejtský (Pilný, Velebný, Procházka, Šťastný Radek)


.

Dorost vyhrál nad Ždírcem nad Doubravou

Obrazek

Starší dorost A sehrál 11. 3. čtvrté přípravné utkání.

ŽSK Třemošnice
- Ždírec nad Doubravou - 4 : 3 (3 : 0)
Branky : M. Kodeš 2, M. Jablečník, Forman

Utkání hrané na přírodní trávě ve Třemošnici. V prvním poločase domácí dorost přehrál svého soupeře a vedl zaslouženě 3 : 0. Ve druhém poločase se hra otočila a hosté vyrovnali, ale v 75 minutě rozhodl M. Kodeš na konečných 4 : 3.

Sestava : Benda - J. Kodeš, Oswald, Petr, Filip - Štětina, Urbánek, Šindelář, Nepovím - Gazdík, Forman (M. Kodeš, Brom, Krátký, M. Jablečník)


.

Mladší žáci vyhráli turnaj ve Skutči.

Obrazek

Mladší žáci vyhráli 10. 3. turnaj v hale ve Skutči.

Sestava : Jurčík Martin, Daniel Petr, Dulík Roland, Oswald Patrik, Menšík Lukáš, Šimon Vlastimil, Šír Tomáš, Lacina Ondřej


1. zápas : ŽSK Třemošnice - SK Sokol Prosetín - 5 : 0
Branky : Daniel, Dulík, Šimon, Menšík, Lacina

2. zápas : ŽSK Třemošnice - Skuteč A - 4 : 1
Branky : Daniel 2, Oswald, Menšík

3. zápas : ŽSK Třemošnice - Skuteč B - 7 : 0
Branky : Menšík 2, Šimon 2, Daniel 2, Oswald

4. zápas : ŽSK Třemošnice - SK Holice - 4 : 1
Branky : Oswald, Daniel, Lacina, Šír

5. zápas : ŽSK Třemošnice - FK Přelouč - 7 : 2
Branky : Menšík 3, Oswald 2, Lacina, Daniel

Celkové pořadí :

1. ŽSK Třemošnice
2. SK Holice
3. FK Přelouč
4. Skuteč A
5. SK Sokol Prosetín
6. Skuteč B 


.

Starší žáci vyhráli v Červených Pečkách.

Obrazek

Starší žáci vyhráli 10. 3.  přípravném utkání.

Červené Pečky - ŽSK Třemošnice B - 0 : 22 (0 : 9)

Po výhře v Pardubicích 0:2, ke které došlo minulý víkend, jsme absolvovali další přípravný zápas na UMT v Červených Pečkách s místními žáky. Domácí však byli až příliš oslabeni o několik hráčů a přestože jsou na pěkném 4. místě OP Kolín, našich dvanáct „mužů“ (chyběli Podaný, Musil, Mára Lebduška, Češka, Krčmář, Velebný, Procházka…) si s chutí zastřílelo tak, že se konečný výsledek zastavil na cifře 0:22 (0:9)! Takovýto zápas však příliš nepřinese a ve středu v Novém Bydžově to asi bude jiná káva. Alespoň jsme si prohlédli záviděníhodný areál a děkujeme tímto p. Pospíšilovi, který fotbalu v Červených Pečkách „šéfuje“, že nám umožnil se za předjarního počasí proběhnout a vyzkoušet i jiné rozestavení hráčů, než na jaké jsou zvyklí.

Branky: Svoboda 4x, Mikyska 4x, Šťastný A. 4x, Bém 3x, Široký 2x, Šindelář 2x, Mejtský, Pilný, Vašíček

Sestava : Pilný - Lebduška Josef, Široký, Bém, Filip - Šťastný Adam, Mikyska, Šindelář, Šťastný Radek - Vašíček, Svoboda (Mejtský)


.

  Dorost vyhrál v Kutné Hoře.

Obrazek

Starší dorost A sehrál 3. 3. druhé přípravné utkání s mužstvem Kutné Hory.

Kutná Hora - ŽSK Třemošnice
2 : 3 (1 : 1)
Branky : Forman 2, Štětina

Domácím se povedlo hned z první standartní situace vstřelit branku, když na malém vápně hlavičkoval opuštěný útočník - 1 : 0. Nám se povedlo vyrovnat v 11 minutě když důrazně sledoval míč Forman - 1 : 1. Do konce poločasu jsme byli lepším mužstvem, ale bohužel Jablečník sám před brankařem nedal a Štětina trefil tyč. Postupně jsme začali střídat hráče (6 hráčů jelo odpoledne hrát za A mužsvo dospělých). Ve druhém poločase se dostával do šancí Gazdík, Forman, M. Kodeš ,ale ani z malého vápna nebo samostaného úniku na bránu jsme nic nedali. A tak přišlo potrestání kdy domácí v 60 minutě z ojedinělého protiútoku vstřelili druhou branku - 2 : 1. V 75. minutě Štětina vyrovnal z přímého kopu (z 35 metrů) po zemi na 2 : 2 a v 89. po samostatné akci Forman rozhodl o naší výhře.

Sestava : Benda - Kodeš, Oswald, Karvai, Petr - Jablečník, Šindelář, Štětina, Nepovím - Forman, Zavadil (Gazdík, Charvár, Filip, Kodeš M., Kodeš L., Urbánek)


.

  Starší žáci hráli s Kutnou Horou.

Obrazek

Starší žáci prohráli 26. 2. ve druhém přípravném utkání nad Kutnou Horou.

Kutná Hora - ŽSK Třemošnice B - 4 : 1 (2 : 0)
Branky : Vašíček


K další přípravě jeli starší žáci k odloženému přáteláku do Kutné Hory. Původně byl tento zápas naplánován na 12. 2. společně s mladšími, ale to bohužel panovaly ještě silné mrazy a tak jsme se na poslední chvíli domluvili na novém termínu.

K zápasu jsme odjeli bez zraněných Musila a Marka Lebdušky. Herně jsme rozhodně nepropadli, naopak jsme ze hry měli více, ale markantní rozdíl byl ve využívání brankových příležitostí.  Prohra 4 : 1 (2 : 0) mrzí, ale o body se bude hrát později.

Nyní jedeme již konečně i s mladšími kolegy na UMT do Ohrazenic, kde se 4.2. utkáme s FK Pardubice „B“.

Sestava : Pilný - Procházka, Široký, Vašíček, Krčmář - Filip, Šťastný Adam, Šindelář, Bém - Svoboda, Šťastný Radek (Velebný)


.

  Starší žáci hráli na MFK Chrudim.

Obrazek

Starší žáci prohráli 19. 2. v prvním přípravném utkání nad MFK Chrudim.

MFK Chrudim - ŽSK Třemošnice B - 4 : 1 (2 : 0)
Branky : Svoboda


V neděli 19. 2. jsme sehráli konečně první přípravný zápas na UMT v Chrudimi s místním MFK. Původně to měli být pouze hráči r. 98, ale v sestavě se objevilo i několik hráčů r. 97. Tak jako tak jsme k zápasu odjeli v nekompletní sestavě a těch omluv bylo na můj vkus až příliš! O výpomoc jsme museli požádat Roberta Pumera, aby nastoupil alespoň do branky a na střídačce byl připraven Patrik Oswald. Přesto nebo právě proto jsme odehráli slušný zápas i přes konečnou prohru 4 : 1 (2:0).

Soupeř byl kombinačně lepší, ale naši hráči se jim vyrovnali v důrazu. Musil se Širokým na stoperech to je jistota a Svoboda vpředu několikrát domácím zamotal hlavu. Bohužel nedůraz při jejich brankových situacích dal výsledku výše zmíněnou podobu.

Nyní se musíme dát dohromady po krutých mrazech, kdy jsme toho moc nenatrénovali, hlavně tréninkově a připravit se na další zápas, který nás čeká společně s mladšími žáky 4. 3. na UMT v Ohrazenicích, kde nás přivítají FK Pardubice „B“.

Sestava : Pumer - Filip, Musil, Široký, Krčmář - Šťastný R., Šťastný A., Šindelář, Bém - Svoboda, Mejtský (Oswald)


.

  B dorost vyhrál v přípravě v Kutné Hoře.

Obrazek

Dorost B vyhrál v prvním přípravném utkání 18. 2. nad mladším dorostem Kutné Hory.

Kutná Hora - ŽSK Třemošnice B - 1 : 2 (0 : 1)
Branky : Šindelář Miroslav 2

Na první utkání dobrá hra, hodně neproměněných šancí.

Sestava : Zadina - Charvát, Nepovím, Petr, Šindelář, Zavadil, Jablečník D., Krátký, Brom, Urbánek, Pumer (Vejdělek, Kodeš L.). Trenér Brom Kamil


.