Soupeř ze Středočeského krajského přeboru (nováček postoupil z 1. místa)

1. kolo Pohár Hejtmana Pardubického kraje

So 9. 8. - MFK Chrudim rezerva - ŽSK Třemošnice - zač. 17 h.
Soupeř z Pardubického krajského přeboru

Pátek 15. 8. - trénink (18. 30 h.)
16. 8. - Mistrovské utkání (SK Holice - Třemošnice - zač. 10.15 h. / odj. 8 h.)

O změnách v přípravných zápasech, ale také o aktuálním dění v týmu vás budeme průběžně informovat.

Výsledky :

Generálku vyhrála Třemošnice.

vloženo 12. 8. 2014 14:50 h.

ObrazekPřípravné utkání 9. 8. s MFK Chrudim B (hráno v Chrasti)

MFK Chrudim B - ŽSK Třemošnice - 0 : 1 (0:1)
Branky : 36. Menšík

Od úvodního hvizdu byla aktivita na straně Chrudimských, nicméně příliš vyložených možností k vidění nebylo. Soupeř přijel uhrát výsledek a jeho defenzivní taktika mu vycházela po celé utkání. Navíc po nedůslednosti rezervy při rozehrané standartní situaci skoroval v 32 minutě Menšík, což určilo další průběh zápasu. Chrudimští se snažili, ale naráželi na obranou hráz. A když už se jim přes ní podařilo proniknout, nedokázali dobré příležitosti dotáhnout ke vstřelení branky. Mnohdy chyběl správný výběr místa, důraz v koncovce, častou příčinou byla zbytečně zpomalená kombinace nebo špatná přihrávka.

MFK Chrudim B : Vostradovský - Tlapák, Linhart, Hauf, Meduna, Malinský, Opina, Langr, Hannich, Žalud, Kroutil (Čáp, Cimburek, Bureš, Šprongl)

Třemošnice : Auersvald - Culek, Kunášek, Rychnovský, Kalina - J. Vančura, M. Šindelář, O. Vančura, Kováč - Šebek, Menšík (P. Šindelář, Krátký, Nepovím, Filip, V. Petr)

.

Postup do 2. kola poháru přes Slatiňany.

vloženo 3. 8. 2014 8:20 h.

ObrazekDospělí sehráli 2. 8. pohárové utkání na hřišti ve Slatiňanech.

Spartak Slatiňany - ŽSK Třemošnice -
1 : 5 (1:2)
Branky : O. Vančura, Šebek, J. Vančura, Forman, Brom

Mužstvo Třemošnice zajíždělo na utkání 1. kola Poháru Hejtmana Pardubického kraje do Slatiňan (účastník 1. A třídy).

Jak šli důležité minuty :
10. Culek centruje Kalina z malého vápna přestřeluje nad.
16. Po ztrátě ve středu hřiště vybojoval míč V. Petr, přihrál P. Šindelářovi a ten přesnou přihrávkou našel O. Vančuru který prostřelil domácího brankaře - 0:1
19. Domácí nebezpečně vystřelili za velkým vápnem brankař Auersval chytil nebezpečně plavající míč.
24. J. Šebek hlavičkoval nad.
26. Střela domácích nad.
32. M. Šindelář hlavičkoval nad z malého vápna vedle.
34. O. Vančura nahrál po samostatném úniku J. Šebkovi ten do prázdné - 0:2
35. J. Šebek střílí po přihrávce od V. Petra nad.
37. P. Šindelář nebezpečně hlavičkuje domácí brankař jeho pokus chytil.
43. Po faulu V. Rychnovského v p. území domácí zahrávají pokutový kop a snižují na 1:2.
49.
Žlutá karta dostává hostující Kunášek.
62. Kombinace Culek, Forma, Šebek a střela těsně vedle.
63. J. Šebek postupuje sám na brankaře, ten ale střelu vyráží.
81. Po faulu v p. území na pronikajícího Formana, proměnil penaltu J. Vančura -1:3
86. D. Forman po samostatném průniku zvyšuje na - 1:4
88. M. Brom po špatném odkopu brankaře z 20. metrů do prázdné brány upravuje na konečných - 1:5

Třemošnice : Auersvald - V. Rychnovský, Kunášek (50. Filip), Culek, Kalina - J. Vančura, M. Šindelář (55. Nepovím), P. Šindelář (60. Forman), V. Petr (60. Brom), O. Vančura - Šebek

.

1. kolo Pohár Hejtmana Pardubického kraje.

vloženo 29. 7. 2014 21:40 h.

ObrazekJiž tuto sobotu 2. 8. 2014 nastoupí dospělí k pohárovému utkání na hřišti Spartaku Slatiňany. Začátek utkání je stanoven na 18 h. (odj. 16.45 h. - autobus), Utkání řídí rozhodčí Šlor, Halda, Svědiroh.
(V případě postupu s vítězem utkání Křižanovice - Hlinsko).

.

V další přípravě remíza v Suchdole.

vloženo 27. 7. 2014 21:50 h.

ObrazekK dalšímu přípravnému utkání si fotbalisté Sokola Suchdol pozvali 26. 6. účastníka přeboru Pardubického kraje - tým ŽSK Třemošnice.

Sokol Rozvoj Suchdol - ŽSK Třemošnice - 3 : 3 (2:2)
Branky : Kacafírek, Béreš, Špičák - Menšík 2, Kunášek

Hodnocení trenéra domácích : Začátek zápasu se lépe vydařil domácím, kteří se ujali vedení 2:0. "Patnáct, dvacet minut jsme převahu vyjádřili brankově," uvedl trenér Suchdola Vlastimil Chlád a pokračoval: "Soupeř se pak zvedl a po našich dvou chybách, kdy jsme byli nedůslední v bránění, vyrovnal na 2:2. V první půli jsme měli mírně navrch, hlavně ze začátku."

Po změně stran  na 3:2. "Udělali jsme nesmyslnou desítku, z které hosté srovnali na 3:3. Byl to ale z obou stran slušný zápas," uzavřel Vlastimil Chlád.
Článek převzat svoboda.info (foto z utkání - zde)

Branky : 10. Kavalírech, 15. Béreš, 51. Špičák - 21. a 44. Menšík, 77. Kunášek

Suchdol: Hanuš (46. Karban) - Böhm, Tafel, R. Biško, Kutil - Béreš, Linhart (60. Holub), Jirků, Dastych - Kacafírek (46. Chadraba), Janovský (46. Špičák). Trenér Vlastimil Chlád

Třemošnice : Auersvald - Culek, Kunášek, O. Rychnovský, Kalina - J. Vančura, M. Šindelář, Filip, Kováč - Šebek, Menšík (Krátký, Nepovím, P. Šindelář)

.

Příprava dospělých v plném proudu.

vloženo 20. 7. 2014 22:50 h.

ObrazekMužstvo dospělí ŽSK Třemošnice zahájilo 11. 7.  přípravu na krajský přebor ročník 2014/2015. První přípravné utkání sehráli v sobotu 12. 7. s nováčkem krajského přeboru Vysočina Sokol Herálec s výsledkem 3 : 3 (branky Menšík 2, Šebek). Ve druhém utkání jsme hostili 20. 7.  účastníka I. A třídy středočeského kraje FC Velim.

ŽSK Třemošnice - FC Velim - 2 : 1 (0:0)
Branky : 56. Šebek, 73. Kováč - 79. Seifert

První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém jsme byli lepším celkem. Ve 49. minutě ještě J. Vančura šanci neproměnil. V 56 minutě už Šebek tu svoji proměnil. V 63. nastřelil Šebek tyč. Za deset minut Kováč důsledně sledoval míč a hostující brankař ho při odkopu nastřelil a ten se odrazil do branky. Za hosty snížil hlavičkou Seifert.

Třemošnice : Auersvald - Culek, Kunášek, V. Rychnovský, O. Rychnovský - J. Vančura, M. Šindelář, Forman, Kováč - Šebek, Menšík (V. Petr, Krátký, Nepovím, P. Šindelář, Stehlík, Filip)

Velim : Svoboda - Kyncl, Hrabal, Seifert, Vácha, Nedbal, Hruška, Bečvář, Jansta, Dostál, Lev (Srp, Svoboda, Marek, Zajíc, Ramšák, Daněk)

.
.

Na úvod přípravy prohra v Čáslavi.

vloženo 19. 1. 2013 18:18 h.

ObrazekDospělí sehráli první přípravné utkání v sobotu 19. 1. od 15.30 h. na hřišti FK Čáslav s místním B mužstvem.

FK Čáslav B - ŽSK Třemošnice - 4 : 2 (2:1)
Branky : 42. pok. kop Kunášek, 56. pok. kop Netušil.

Domácí mohli otevřít skóre v 17. min., kdy po faulu na pronikajícího Zoufalého kopal Josef Svoboda (hráč SK Ronov n. D.) penaltu, ovšem brankář Auersvald jeho úmysl vystihl. Až ve 26. min. míč propadl za hostující obranu, kam si dobře naběhl Čeremi - 1:0. Druhou branku přidal Zoufalý technickou ranou do horního růžku branky po rozehraném rohu, ještě před přestávkou Kunášek nekompromisní penaltou do šibenice upravil na poločasových 2:1.

V 56. min. Netušil z další penalty srovnal na 2:2, ovšem pak už skórovala jen čáslavská juniorka: Bilinkiewicz po rozehraném rohu napodobil Zoufalého z prvního poločasu a v 70. min. Auersvald vybíhal z vápna proti dlouhému míči, Špičák ze souboje s gólmanem i obráncem vyšel jako vítěz a upravil na konečných 4:2.

Utkání zhodnotil trenér mužstva Libor Petříček : prostřídali jsme téměř dvě kompletní jedenáctky (chyběl zraněný M. Šindelář, O. Culek, a O. Rychnovský). "Po zkušenostech z loňska, kdy jsme podzim dohrávali s jedenácti zraněnými hráči, bych si nejraději nechal všechny," připomněl a pokračoval : "Rádi bychom měli tak šestnáctičlenný kádr s tím, že bychom ho doplňovali dorostenci. Ti také dnes už hráli. Jsme ale domluvení, že hráči dostanou prostor."

Na testech máme tři hráče Zdenka Schneiderwinda ze Žlebů, Marka Netušila z Chrudimi a Michala Krále z Čáslavi. Netušil odehrál výborný zápas, Schneiderwind odehrál dobrý první poločas, pak už se na něm projevila trochu horší kondice, má ale potenciál dravého útočníka. Michal Král je fotbalista se vším všudy, pokud k fotbalu přistoupí správně.

Branky: 26. Čeremi, 36. Zoufalý, 62. Bilinkiewicz, 70. Jak. Špičák - 42. pok. kop Kunášek, 56. pok. kop Netušil.

FK
Čáslav B: Dastych - Vrána (46. Pipek), M. Výborný, Růžička, Kutil (66. Zoufalý) - Zoufalý (46. Jak. Špičák), R. Vajgl (46. V. Zikmunda), M. Frejlach, Čeremi - Bilinkiewicz (66. Vrána), Jos. Svoboda (58. R. Vajgl).

ŽSK
Třemošnice I. pol.: Auersvald - V. Petr, Kunášek, V. Rychnovský, Kalina - M. Král, Jan Vančura, Šebek, O. Vančura - Netušil, Schneiderwind.

ŽSK
Třemošnice II. pol.: Auersvald (Šebek) - Karvai, Nepovím, Z. Petr, Oswald - Holub, J. Vančura, P. Šindelář, O. Vančura - Brom, Netušil.

Převzato ze Svoboda.info.

.

Vloženo 18. 11. 2013 15:19

Zimní turnaj - UMT Pardubice Hůrka :

So 8. 2. - SK Chroustovice - ŽSK Třemošnice - odj. 13.15 h. / zač. 14. 30 h.
Soupeř z I. B třídy Pardubický kraj. Po podzimu na 5. místě.

Ne 16. 2. - Titanic Srch - ŽSK Třemošnice - odj. 11.30 h. / zač. 12.40 h.
Soupeř z I. A třídy Pardubický kraj. Po podzimu na 3. místě.

So 22. 2. - Staré Hradiště - ŽSK Třemošnice - odj. 11.30 h. / zač. 12.40 h.
Soupeř z I. A třídy Pardubický kraj. Po podzimu na 10. místě.

Ne 2. 3. - SK Albrechtice - ŽSK Třemošnice - odj. 11.30 h. / zač. 12. 40 h.
Soupeř z I. B třídy sk. D z Královehradeckého kraje. Po podzimu na 4. místě.

Přípravné utkání (mimo turnaj) :

So 8. 3.
- ŽSK Třemošnice - SK Přibyslav - odj. 10 h. / zač. 11.30 h.
UMT Havlíčkův Brod, v případě dobrého počasí tráva v Třemošnici.
Soupeř z KP kraj Vysočina. Po podzimu na 9. místě.

.

Zimní příprava odstartovala 10. 1. 2014.

Vloženo 11. 1. 2014 14:18

Fotbalisté ŽSK Třemošnice zahájili zimní přípravu na jarní část v pátek 10. 1. 2014 v hale na Učilišti. Na prvním tréninku se sešlo 16 hráčů. Další hráči omluveni, příchody hráčů v jednání.

S mužstvem začal trénovat David Forman (po nemoci) a Jan Oswald který hostoval na Horkách. Do Kutné Hory se vrátil Jiří Luňáček.

Tréninky : Pátek (hala učiliště od 18. 30 h.), Sobota (hala u Základní školy od 10 h.), Neděle (umělá tráva Třemošnice od 9. 30 h.)

K prvnímu přátelskému zápasu nastoupí v neděli 19. ledna od 14. 30 hodin v Čáslavi na umělce proti místnímu B mužstvu.

.

Dospělí začnou zimní přípravu 10. 1. 2014.

Vloženo 8. 12. 2013 11:12

Začátek zimního přípravného období je naplánován na 10. 1. 2014 (od 18. 30 h. v hale na Učilišti), potom každou sobotu a neděli od 10 hodin na umělce u Základní školy. Pomalu se začne přecházet na herní část, na řadu přijdou přípravné zápasy a je přihlášen Zimní turnaj v Pardubicích na Hůrkách. Budeme hrát se soupeři z I. B, I. A třídy a KP. Postupně budeme naši hru ladit a vše směřovat k prvnímu jarnímu utkání v Lanškrouně. Zahájení přípravy v pátek 10. 1. od 18. 30 hodin hala Učiliště Třemošnice.